Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ev halkının yoğun isteği üzerine magnolia yaptım ama yemeyecem inşallah bunların karşılığını alırım yoksa böyle işin...... dıyecem sonunda 😭😭Eki Görüntüle 2915783
Alırım bir cup :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ben sizin yerinize yerim canım :KK70::KK70:
Acile her basvuran cocuk bu sikayetlerle basvuruyor cnmya. Benimkininde kusmaktan bogazlari tahris olmustu. 15-20dk soguk buhar verildi. Serum giderken de uyudu. Uyandiginda hersey bitmisti cocukta rahatlamisti. Cok sükür🙏
Geçmiş olsun canım 💞
Mesela sen çok açık sözlüsün pat diye soyluyosun içindekini ama ben aksine öyle olamıyorum yapım gereği. Hani karşıdaki kırılır, yada yanlış anlaşılırim daha doğrusu insanlrla uğraşmak istemiyorum yoruyorlar.
Yada mutfakta pasta borekte magrifetlisin ben yaparım ama cok yapmam yaparsam dayanamam yerim 🤣🥰
Yani çok tanımıyorum ama balık ve yengecle iyi anlaşırim. Frekansim tuttumu tutuyo. Zaten uyumlu biriyim
O öyle değildi de daha sonra oldu hep içine atar ağlardı 😌 bende söyle sen uzulecegine millet üzülsün diye diye 😂
ayyy sabremedim kalan 12 sayfayı atladım geldim :)))
Ben 45 sayfa okudum 😂😂😂
evet gecenin sorusu geliyor :KK28:

bu gününüzden memnun muydunuz ..............
Güzel geçti 💞
Günaydın kizlar :KK68: :KK68: :KK68:

Günaydın herkese 🥰

Günaydın kizlar 💜💜

Günaydın. Günaydın. ♥️☕♥️☕

Günaydın sevgili takım ❤️

Anaaaa günaydın demeyi unutmuşum:confused:
Günaydın :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Gunaydin sabahcilar

Günaydın kızlar 💞

günayyyyydııınnnnnn canlarrr enerjimiz bol , kalbimiz hep sevgi yolun da titresin :rolleyes: :KK36:

Bir çiçek ve şunu diyen bir yazı 'GÜNAYDIN Gününüz aydın, Zorunuz kolay, Sağlık ve afiyetiniz yerinde, Rızkınız bol ve bereketli, Hayatınız mutlu ve huzurlu olsun.' görseli olabilir'GÜNAYDIN Gününüz aydın, Zorunuz kolay, Sağlık ve afiyetiniz yerinde, Rızkınız bol ve bereketli, Hayatınız mutlu ve huzurlu olsun.' görseli olabilir

Günaydın kızlar 💞

kackaloribu kackaloribu
Canim yorumu okurken aklima soyle bise geldi
Cocugu bi etkinlige spora falan ver
Mesela football olabilir dans olabilir
Yuzme olabilir onu yoracak bise olsun ayni anda sevdigi bi spor dali olsun
Enerjisini atar ozaman hiperaktiviteligi kalmaz

Canım bi ara jimnastik ve baskete gitti 2 saat sürüyordu ve evede yürütüyordum yarım saat kadar. yine de yoruldum durayım demedi hiç :KK43:

Günaydın kızlar 💛💚
Gunaydin canim ❤
Sastim kaldım bende ödem olabilir umudu ile devam edicem bugünde bakalım 😔
Bugunde devam et Yarın degisim olmazsa daha dolu menuler oluştur kendine
Günaydın kızlarrr :KK200: yağmur sakin ve :KK200:güzel yağıyor Ankara' da. güzel bir gün olmasını diliyorum
Günaydın canim ❤
Burasida yagisli ve soguk üşüyorum 🤭
Iyi tarafi is yok 😅😅

Mefkurem Mefkurem Mefkusum seni görmek ne güzel ❤️❤️❤️Daha sık gel artık :KK43:
Düğünden sonra inşallah cnm 💕
Senin oğlun evliydi bekar oğlun mu vardı?:confused:
Büyük oğlum evli, küçüğü evdeydi daha 😁
@Elhan Mefkurem Mefkurem ablalarim 💕 hoşgeldiniz aramiza. Yazdimmi hatirlayamadim. Biraz stresli günler geçiriyorum herşeyi unutuyorum bu aralar, beynim kendini kapatiyor 🙈
Yazdin cnm 😍daha pek gelmedim ben :))

Senide cok tebrik ederim ne güzel vermişsin 😍😍😍
Bi ara ayniydik, sen asagi indin, ben yukari ciktim

Alırım bir cup :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ben sizin yerinize yerim canım :KK70::KK70:

Geçmiş olsun canım 💞

O öyle değildi de daha sonra oldu hep içine atar ağlardı 😌 bende söyle sen uzulecegine millet üzülsün diye diye 😂

Ben 45 sayfa okudum 😂😂😂

Güzel geçti 💞

Günaydın kızlar 💞
Günaydın canim🥰 Gözlerim seni aradı da, artık mecburen ablanla idare ettim 🤣😂🤣😂

Günaydın kızlar 💞

Herkese hayırlı güzel sabahlar 💕

Gunaydin dun o kadar ac kaldik sabah tartida gr oynmamis :KK43:

Günaydın kızlar,
Dün o kadar ki acliga ragmen tartı gram eksiye düşmemiş 🙄

Günaydinnn herkeseee 💕🏵️🌸💮🌼🏵️💕💮🌸💕🏵️🌸💕💮💕💮🌸🏵️💕💮🌸🌸🏵️💕💮💕💮🌸🏵️💕💮🌸💕💮💕🌸🏵️💕💮

Günaydın kızlar 💛💚

Günaydın kızlarrr :KK200: yağmur sakin ve :KK200:güzel yağıyor Ankara' da. güzel bir gün olmasını diliyorum
Günaydın guzellikler 💞

Gunaydin canim ❤

Günaydın canim ❤
Iyi tarafi is yok 😅😅
Kaptanim ben menü yazmıyorum, çünkü bir türlü düzene koyamadım korumayı. Yarın sabah diyetisyen randevum var. Onunla konuşup bir yol bulayım, yarın yazmaya başlarım. Bir saat hit Cardio yapardım zorlanmadan, dün normal cardioda yarım saatte bittim. Cuma inşallah sporu da oturturum rayına 🙋

Gunaydin canim ❤

Günaydın canim ❤
Iyi tarafi is yok 😅😅
Ufff ne güzel ya, burada geceden beri İki tükürüp, nemlendirip gidiyor. Bir yağsa şakır şakır da hayırlısıyla, temizlese ortalığı 🙄

X