Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler. Ben bugun disardaydim. Anne kartimi kaybetmistim onu cikardim. Sonra da uykusuz oldugumdan biraz uyudum çocuklarla. Simdi hâla ayaktayiz 😭😅

Bugun ne yedim

Sabah 9.00
1 dlm cikolatali ekmek
Nescafe

12.30
Kucuk bir muz
Turk kahvesi

16.00
3 hurma
3 ceviz

Aksam yemeği
Yarim kase tarhana
Haşlama et
1 dlm ekmek
Salata

20.30
Nescafe
Afiyet olsun canim sabah kahvalti aceleden pratik ne varsa onu yedin galiba :)

13 Eylül spor

17.014 adım. 1701 puan

Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20210913-221246_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20210913-221246_Samsung Health.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 17
bebek arabasiyla ve market arabasiyla saymaz canim yoksa telefonla test ettim birebir bebek arabasiyla cikacagim zaman telefonunkini aciyorum ama mesela bugun markette acmamisim uctu adimlar :KK43:
Anaaaa benim hic aklima gelmedi ya kiz
Bebek arabasiyla gidip geliyom ben
Ay bu demekki sorun ya

bebek arabasiyla ve market arabasiyla saymaz canim yoksa telefonla test ettim birebir bebek arabasiyla cikacagim zaman telefonunkini aciyorum ama mesela bugun markette acmamisim uctu adimlar :KK43:
Bendede o sorun var unutuyorum bazen bazen de ikiside sayıyor nasıl bir yol bulucam bilmiyorum
panik atağa aşırı strese iyi geliyor gülüm ben tecrübeyle onayladım bana da annem getirmişti arada hala takarım memlekete giderken kv ye falan hep boynum da olur
Hadi ya iyiymis bende kullanayım bari takı ile hiç aram yok
Kizlar ortalikta ishal kusma salgini varmis. Kücük oglum dün geceden beri su icse cikariyordu. Gece boyu hic uyumadik. Yatak yorgan ne varsa kustu. Sabah annem hastaneye getirdi. Hastanede 4 saat kadar müsahadede kaldi. Serum taktirdik. Tahlilleri yapildi. Berbat bir gün gecirdim anlayacaginiz😒
Buralarda da öyle canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin
Gecmis olsun canim evet heryerde salgın var benim kızinda bogazlari agriyor sanirim bizede gelcek
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin

Bugunki menum

Sabah
3 k yogurt
Tarcin
2 yk yulaf
1 elma
2 h yumurta

Ara
Yarim cay bardagi leblebi
1 hurma

Ara