Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar ortalikta ishal kusma salgini varmis. Kücük oglum dün geceden beri su icse cikariyordu. Gece boyu hic uyumadik. Yatak yorgan ne varsa kustu. Sabah annem hastaneye getirdi. Hastanede 4 saat kadar müsahadede kaldi. Serum taktirdik. Tahlilleri yapildi. Berbat bir gün gecirdim anlayacaginiz😒
Gecmis olsun canim evet heryerde salgın var benim kızinda bogazlari agriyor sanirim bizede gelcek

Kizlar ortalikta ishal kusma salgini varmis. Kücük oglum dün geceden beri su icse cikariyordu. Gece boyu hic uyumadik. Yatak yorgan ne varsa kustu. Sabah annem hastaneye getirdi. Hastanede 4 saat kadar müsahadede kaldi. Serum taktirdik. Tahlilleri yapildi. Berbat bir gün gecirdim anlayacaginiz😒
Gecmis olsun canim Allah sifa versin
Gecmis olsun canim evet heryerde salgın var benim kızinda bogazlari agriyor sanirim bizede gelcek
Gecmis olsun canim sizede allah sifa versin
Sabahları seninle geliyor gecen yağmurda usutmus olabilir :KK43:

Acile her basvuran cocuk bu sikayetlerle basvuruyor cnmya. Benimkininde kusmaktan bogazlari tahris olmustu. 15-20dk soguk buhar verildi. Serum giderken de uyudu. Uyandiginda hersey bitmisti cocukta rahatlamisti. Cok sükür🙏

bebek arabasiyla ve market arabasiyla saymaz canim yoksa telefonla test ettim birebir bebek arabasiyla cikacagim zaman telefonunkini aciyorum ama mesela bugun markette acmamisim uctu adimlar :KK43:

Oo sen bugun baslamissin super
afiyet olsun canim guzel

9500 :)

Corbayla ekmek yerine corbanin yanina baska birsey olabilirmis canim incirleri kurut bence :KK66:
kiz o sayilsa hepimiz ayniyiz

2 3 kilo kaldı onlarda bitince yesil elmaya devam 😆. Recel yapicam onlarida.

Gecen hafta bugun biz acildeydik. Cok gecmis olsun

Kv = stres diyorsun :KK70:
çok da değil artık baya hasta acile hastaneye götür getir yapıldı yaz boyu dermanı yok arada dermanı geldi mi son sürat beddua v.s. herkese sayıyor , çeyrek asır önce ölmüş göçmüşlerden yaşayanlara kadar nefreti dinmiyiiii :KK70:

vahh yavrum permeperişan olmuş çok geçmiş olsun , şimdi nasıl kusması durdu değil mi gülüm

İyi geceler. Ben bugun disardaydim. Anne kartimi kaybetmistim onu cikardim. Sonra da uykusuz oldugumdan biraz uyudum çocuklarla. Simdi hâla ayaktayiz 😭😅

Bugun ne yedim

Sabah 9.00
1 dlm cikolatali ekmek
Nescafe

12.30
Kucuk bir muz
Turk kahvesi

16.00
3 hurma
3 ceviz

Aksam yemeği
Yarim kase tarhana