Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yeminle çocuk süperrr zekasını yerim ben onun kırk bin kere maşallah , laflara bak yaaaa, zekasının da farkın da inşallah şımarıp kendini köreltmez

Sağolasin canim benim valla şımarmasın diye çok ugraşıyorum. insan olsun ,kendini kurtarsın ,başkalarınada faydalı bir insan olsun inşallah .

YaRİN kabaga baslarim canım

Afiyet olsun canim ❤
Kek yerine yemek yeseydin keske
Biraz üşütmüşüm hastayım grip oluyorum galiba bide eşim evde olmasaydı keşke işe gitmedi. Sabahdan uğrayamadım. Şimdi aldım elime telefonu.
Gecmis olsun canim
27 Eylül menüsü

Sabah 9.00
2 yumurta kizlarla ortak
1.5 dilim ekmek
Nescafe
Domates salata
(Zeytin yemedim)

12.30
1 kase şehriyeli corba

16.00
Turk kahvesi

18.30
1 kepce oglenki corba
1 dlm ekmek
1 kucuk dolma
Yogurt salata
Afiyet olsun canim ❤
Afiyet olsun abla tek ogun olmasa kahvaltin cok diyecektim
Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canım

Gecmis olsun canim

Afiyet olsun canım
Sehriye,dolma ekmek

Afiyet olsun canım 1öğunmü yedin

Afiyet olsun canım
evettt bu gün 1 öğün:) ben acıkmayı bekleyip yiyorum acıkmadım, zaten bu saatten sonra da acıksam da yemem

Kız keki yemişsin zaten birde tatlı yaptım yemedim yazmış birde yeseydimofff koptum yeminle
Gönül yemek isterdi sende isterdin önünde şimdi bir tabak sevdiğin tatlıyı öyle değil mi kahrolası kilo izin vermiyor yememe

Ticari zeka maşallah aferin akıllı bidiga biz anca kalem kitap peşinde kosturalim senin oğlan ticarete atılsin

Hem ne ticaret 2 çikolata yemis kalanıylada satıs yaptığı çocuklara çikolata ısmarlamış .onlarda teşekkür etmişler. Anne kendi malınız gibi yiyin dedim diyor birde. Tabi ertesi gün ben bütün çocuklara 5 er Tl dağıttım. En çok ben zarardayım . Kendi odasinin balkonunda kolisi var .su şişesi kapakları, şişeler ,atık kartonlar,ip artıkları ,kağıt ruloları biriktriyor .asla oyuncakla oynamaz sürekli üretim halinde. tabi yerler berbat oluyor

Maşallah canım ya eminim ilerde çok iyi yerlere gelecek

Kuzu sen yedikçe veriyorsun ye gitsin anasını satayim

Kizlar sizinkiler birseymi gecen sene benim oğlan 1.sınıfta cantasına koyduğum maskelerle sapan yapıp 5 tl den arkadaşlarına satmış ,parayıda kantinde yemiş. okulun müdürü direkt beni aradı .
Ayyy çok tatlı ya
Bizim grup pek sessiz maşallah kaç saat oldu yazali cevap verecekler inşallah benim bildiğim veli grubu curcunali olur hiç aksiyon yok
Evet bugün sessiz kaldı cikoya sor birde durumu
Biraz üşütmüşüm hastayım grip oluyorum galiba bide eşim evde olmasaydı keşke işe gitmedi. Sabahdan uğrayamadım. Şimdi aldım elime telefonu.
Dikkat et kuzu geçmiş olsun

Tartım
Senin kek yemenemi şaşırayım yoksa arkadaşının kocasının kek yapmasınamı bilemedim
Onlar yeni evli bizim gibi 8 sene olsun keki göremez o
Büyük kızım pasaklı küçük kızım düzenli şimdilik. Denize gittik elleri kum oldu diye saatlerce ağladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…