Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızı okuldan aldım geldim eşimi arkadaşlariyla çaya yolladım gel Gorki benim kızın kitabı çantasından çıkmadı şimdi geri okula gidip kitabı ordami bakicaz yoksa velilere sorucam kimdeyse ondan Alicam
Allah yardimciniz olsun

Kızı okuldan aldım geldim eşimi arkadaşlariyla çaya yolladım gel Gorki benim kızın kitabı çantasından çıkmadı şimdi geri okula gidip kitabı ordami bakicaz yoksa velilere sorucam kimdeyse ondan Alicam
Yeğenim çok aceleci, suluk, kitap defter kalemlik unutuyordu. hep okula dönüyorduk. En önce kapıya o geliyordu. Sanki madalya veriyorlar ilk gelene. Öğretmen her toplantıda çok aceleci olduğunu söylüyor.

Afiyet olsun sen benden de açsın. Kaptanım ye azcik vitaminsiz kalma. Bize güven.
Bulgur pilavi cok severim biraz fazla bile yedim
Afiyet olsun canim aksama yogurt yada salata ekleseydin sabahda yemeyince az olmus yediklerin
Evde yogurt yoktu oglum atesleniyor salata hazirlamaya vakit bulamadim
Ah canim inşallah okuldadir veli evi aramazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…