Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yazdım cnm adım neşe 44 yaşındayım evhanimyim bir oğlum ve ikiz cocuklarim var 173 boyunda 69 kiloyum cnm bu bilgiler de senin için olsun
Zahmet verdim. Çok teşekkür ederim. Allah bağışlasın evlatlarını.
Boylu poslu bir hatun hayal ediyorum şu an.
İsmim Meryem. İki oğlum var benim de. 26 yaşındayım hem ev hem okul hanımıyım canim. İnşallah sağlıkla istediğin kiloya ulaşırsın.

Merhaba hanımlar kilo veriyorsunuz burda sanırım ben de gelebilir miyim çok aktif olacağımı düşünüyorum hem grupta hem diyette hem sporda
33 yaş evli 3 çocuklu boy 158 kilo 66. Şimdiye kadar 55 58 kiloları hiç geçmez hep dikkat ederdim son bir kaç aydır kilo aldıkça canım sıkıldı hep yedim bi kez de ben salıvereyim dedim baktim hiç durmuyor kilo aldıkça alıyorum şimdi yeter yediklerim dedim çok motiveyim diyet yapmayı severim 14 15 yaşından beri hayatım dikkat etmekle geçti açlığı diyeti nefsimi terbiye etmeyi bilirim çok zor olacak ilk günler benim için 14 aylık oğlum var emziriyorum bu kadar yememe rağmen gün içinde titriyorum bazen ama kan değerim iyi pazartesi başlıyorum beni de grubunuza dahil ederseniz burdan sizlerle konuşup daha çok motive olacağım

Hoş geldin Uğurböcü
2022 uğurlu gelir inşallah. Hayırlı başlangıcın olsun.

Hoşgeldin canım aramıza :))

Kızlar tekrardan hepimize mutlu sağlıklı bol eksili seneler diliyorum

Yemeği çok abartmadım akşam iki tabak tavuklu pilav yemiştim ve acı biber turşusu o midemi mahvetti. Gece de iki üç parça çiğ köfte ve iki üç lokma peynir yedim. İçeceği biraz abarttım yalan yok.

Yarın gorumcemler gelecek mümkün olduğunca kaçamaksız yiyeceğim ondan sonra full diyete geçiyorum.

Hepinizi kocaman öpüyorum benim canım masterfit ailem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…