Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese saglik huzur mutluluk dolu yillar diliyorum
İnsallah hepimizin gonlumuzdeki dileklerin gerçekleştiği bir yil olur
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Misafirler vardi, sabah beri mutfaktaydim
O yüzden bugün hiç bakamadim
Bi geldim 100 sayfadan fazla gecmis var 😱hemen ana işinlandim 😂😂😂

Hoşbuldummm ablacım :KK52:
Hosgeldin cnm 🌹
Beni biliyosun. 2017de 90lara katilmistim. Tam 1.5 sene hiç kg vermedim. 100 kg da sabit sayilirdim. 2019da fazla veremedim. Sonra hamilelik dogumla 115i gördüm. Zaten pandemi sureci iki küçük bebek vardi. Bir yerden baslamam lazim deyip deyip yiyordum. Kendime cok ofkeliydim. Kendiimi bu duruma nasil soktum diye sinirlendikce daha cok yiyordum. En sonunda kendimle barismayi denedim. Evet herkes hatalar yapar bende yaptim dedim. Baskalarindan beklediklerimi alamayınca yemeklerden aldim hirsimi. Biraz kendi içimde dönüşüme gittim. Yeri geldigi zaman bende insanlara lafimi soylemeyi ogrendim. Kendimi oyle de sevmeyi ogrendim.
Baktigimda koskoca 50 kg, nasil gider denir ya. Ben kendime yaza kadar 111den 85e inme hedefi koydum. Başlarda kendimi cok kismadim. Hatta senin topigin vardi o zamanlar. Az veriyosun diyodunuz bana. Ama o zamanlar birden aşırı kisamazdim. Zamanla 3 5 eksildikçe şevkim artti, kendime guvencim arttı.

Senin yapacağın ilk şey kendini kabullenip kendinle barışmak. Kg verme işi sadece yemeyerek değil, psikolojini anlamakla başlıyor

ben 1 aydır kilo bildirimi bile yapmıyorum , aynen senin gibi hissediyorum küçük çocuklu çalışan genç , yaşı kıdemli hepsi çabalıyor zayıflıyor da maşallah ben de zayıflama ile ilgili hiiç istek yok , bir yanım istiyor , bir yanım kilonun önemsiz olduğunu görüntüye , bedene çok düşmenin manevi tarafımı bastırdığını düşünüyor
sürekli bir amaç için var olduğumu hissediyorum hayatımda değişik bir şeyler olması beklentisi, hissi var ama olmuyor , bu da hayal kırıklığı benzeri bir hisse sebep oluyor bu durum aslın da genel , bir yerler de tıkanmış hisseden kilo için hayatı ya da işi, ilişkisi için hisseden herkes için geçerli , biz tıkandık kaldık mefkuşum , şimdiye kadar öğrendiklerimden böyle durumları aşmak için ilk mekan, çevre değişikliği öneriliyor öyle 1 günlük tanıdığın insanların yanın da tatil falan değil , en azından bir hafta tanıdıkların olmadan yeni insanlarla iletişime geçeceğin farklı bir çevre ... hadi gel de bunu uygula nasıl uygulayacaksak :)

ben 2 gündür : hayatımın sorumluluğunun bana ait olduğunu farkındayım ve kabul ediyorum ,
hayatıma iyi, güzel , mutluluk verici olayların ve insanların girmesine izin veriyorum
geçmişin yüklerinden kendimi özgür bırakıyorum
yeni ve hayrıma olan her şeyi sevgi ve şükürle kabul ediyorum
v.s. v.s.... tarzı olumlamalara başladım

yada gel kız çoluk çocuk kocayı boş verip yükte hafif paha da değerli şeyleri satıp 2 hafta bahamalara falan gidiverek daha hızlı iyi oluruz:)):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

şuan nasil abla devam mı hala
Nerdeeee 😅
canım ben de yaklaşık 1 yıldır böyleydim. ama bak burası çok hareketli. bir anda dahil oldum yavaştan da olsa ilerliyorum. gel cuma günü masterfite katıl. katılınca birşeyler yapıyorsun. sohbet muhabbet gidiyor valla.

Bize takıl abla ♥️♥️♥️
Gel bak ben hergn oryanteke başlayacam birlikte oynayaln
Oyy ya habibiii yandan yandan :KK70:

Sadece kendin ol...
İnsan bazen üzgün , bazen bıkkın, bazen yorgun, bazen mutsuz olur...
Ama bu insani hallerden hiç biri sonsuza kadar sürmez. Bu zamanlarının da tadını çıkar.
Kendine zaman ayır ama sadece kendine. İçinde başkaları olmasın. Kendinle başbaşa zaman geçir.
Ve sor kendine şu anın tadını çıkarmana nedir engel.
Ve bir şeyi yapman gerekiyorsa hele de bu senin iyiliğine bir hareketse yapmak için şartların yüzde yüz gerçekleşmesini veya o şeyin içinden gelmesini bekleme. Çünkü bundan bir süre geçtikten sonra "keşke o zaman yapsaymışım/başlasaymışım şimdiye bitirmiştim" diyeceksin. O zaman şimdi içinden gelmese bile gülümse ve başla.... Buna asla pişman olmayacaksın. Birşeylerin olmasını başkalarından bekleme sen harekete geç . Bunu kendin için yap... Duygularını düşüncelerini ne hissettiğini önemseme. Sadece harekete geç. Çükü duyguların düşüncelerin tamamen gelip geçici ve havadan nem kapan şeylerdir. Gerçekçi ol hepsi bu

aşk çok güzel bir duygu. ama sonrası var. umduğunu buldun mu peki?
Pek sayilmaz 😐
aşk devam mı tamam mı ? yani tam anlayamadım. aşkına, o kadar içinin içini yemesine değdi mi?
iyi ki aşık olmuşum dedin mi?
Demedim cnm 😐
Hüma iyi abla bugün okula gönderdim lakin gülsima dünden beri ateş düşürücü ile duruyor ilacın etkisi gecince direk yükseliyor şimdi ayağım salliyorum
İnsallah daha iyi olmustur cnm
Abla beni biliyorsun ben tam umutsuz vakaydim yıllardır veremedigim kilomu verdim
Kendimi hazirladım
Kendime inandim
Kendime güvendim
Öyle çıktım yola
Ama yola çıkarken hiç yalnız degildim
Buradaki kızların destegiyle gücüyle emegiyle ilerledim Onlara ne kadar teşekkür etsem az abla
Bak yapabiliyormuşum ben kilomu verebiliyormuşum
Bide senin verdigi destegiyle de başardim bende sana tam destek !!
Yapabilirsin abla ❤️❤️😍😍

Destek mesaji yazan herkese cok tesekkur ederim 😍😍😍😍😍
Inanin cok duygulandim, gözlerim doldu 😪
İnsallah bende pazartesi itibariyle tam olarak basliyorum 😁artik bahane yok!!!!!!
kızlarrr evde filtre kahve makinası olanlar :KK3::KK3::KK3: kahve markası ve çeşidi olarak ne kullanıyorsunuz?
Ben cogunlukla melita aliyorum cnm
3 derece kavrulmus olandan
Merhaba kızlar dün benim için çok kötü bir gün oldu bugünde iyi değil ya ama daha iyi gibiyim o kadar çalıştım ettim sınava girdim ama sınav heyecanından bildiğim soruları bile yanlış yapmışım çok üzüldüm stres ve üzüntüden kalp çarpıntısı yaşadım sabaha kadar uyuyamadım sabah elim yüzüm şiş uyandım alerji ilaçlarımı içtim şimdi biraz daha iyiyim dün ne yediğimi içtiğimi bilmiyorum bugünkü menümü yazarım birazdan
Cok üzüldüm cnm ama her şerde bi hayr vardir
Geçmiş gitmiş artik, toparlamaya calis kendini 💓
Mefkurem Mefkurem neredesin canım beni kampa al. ♥️
Bu işin tersi olmasi gerekiyor heralde 😅😅😅😅
Ben geldim ama herkes gitmiş 😩

Merhaba hanımlar kilo veriyorsunuz burda sanırım ben de gelebilir miyim çok aktif olacağımı düşünüyorum hem grupta hem diyette hem sporda
33 yaş evli 3 çocuklu boy 158 kilo 66. Şimdiye kadar 55 58 kiloları hiç geçmez hep dikkat ederdim son bir kaç aydır kilo aldıkça canım sıkıldı hep yedim bi kez de ben salıvereyim dedim baktim hiç durmuyor kilo aldıkça alıyorum şimdi yeter yediklerim dedim çok motiveyim diyet yapmayı severim 14 15 yaşından beri hayatım dikkat etmekle geçti açlığı diyeti nefsimi terbiye etmeyi bilirim çok zor olacak ilk günler benim için 14 aylık oğlum var emziriyorum bu kadar yememe rağmen gün içinde titriyorum bazen ama kan değerim iyi pazartesi başlıyorum beni de grubunuza dahil ederseniz burdan sizlerle konuşup daha çok motive olacağım
Hoşgeldin canım. ♥️

Zahmet verdim. :oops:Çok teşekkür ederim. :KK60:Allah bağışlasın evlatlarını.
Boylu poslu bir hatun hayal ediyorum şu an. :KK51:
İsmim Meryem. İki oğlum var benim de. 26 yaşındayım hem ev hem okul hanımıyım canim. :KK60: İnşallah sağlıkla istediğin kiloya ula
Yok cnm olurmu zahmet teşekkür ederim evet boyluyum ne yazzik ki maşallah senin cocuklar büyük biliyorum Allah bahtlarini açık etsin istediğim kiloya indim cnm 17 kilo verdim artık ne verirsem benim amacım sizlerle sohbet etmek samimiyetinize geldim ben ❤️

Eklentiler

• Screenshot_20220101-092155_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220101-092155_Samsung Health.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 15
Kimse meni yazmayacak demi dünle alakalı :KK70: :KK70: :KK70:
O değilde bana nazar değdi :KK70:
Dün akşam yine yedim tmm ama her yeni yıl yediğim gibi değil
Ailem bile aaa bal0ncuk sana ne olmuş dedi :KK70:
Dedim öküz gibi yedm işte.. Ama potansiyelin bu değil dediler :KK70: haklılar :KK70:
Ama hiç sandğm kdar yemedm :KK70:
Şimdiden bu yememiş halinmi demenizi duyuyorm ama gerçekten öyle :KK70:

Ben yazaym :KK70:akşam ne halt yiyeceimi bildiğim için :KK70:

Sabah
1 avuş sade gronola :KK70:
Yeşil çay

Öğlen
Hiç bişey :KK70:

Akşam
2 şiş kıyma et :KK70:
Bir tabak çeşitli meze :KK70: (cnkü hataylo olmak bunu gerektirir :KK70:
1 dilim ekmek
Biraz sarma
Salata
Zerzevat
1 bardak kola
Çerez
Tatlı

Hadi hoşçakalın :KK70:

evetttt sevgili maviş takımım 💙💙💙💙💙🙏🧿🧿🧿🧿🧿 ve sarı civcivim 🤭💛💛💛💛💛

bugün yedik içtik bitirdik 😁😁😁🤭 yarından itibaren artık sağlıklı beslenmeye devam ediyoruz. amacımız bu hafta da vücudumuzdaki gereksiz ağırlıklardan kurtulmak :KK76::KK76::KK76: adımlarımızı atmayı unutmayalım. adımlar pazartesiden itibaren geçerli ama siz yine de spora eğilin. malum tartıya etkisi oluyor :KK45:
ben de bu hafta çok yaydım 😬🤦‍♀️ azcık toplanayım sizin desteğinizle 😁😁😁

@dolunaydagel @pastel34 @Korkuluanne @aytozuvegece @DeryaOnDiet @sara_28 @sardunya1038 @aypare ackerman Zipzip- Zipzip-
Sari civciv ben oluyorum galiba 🤭🤭🤭

X