Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu sene şimdiden güzel başladı
Hadi yine iyisiniz cümbüş var
akşam yemeğimi yedim. meze midemi rahatsız etti. çok gaz yaptı ilaç aldım.
Geçmiş olsun canım
Ben yine alıntıları bozdum galiba
Mutlu huzurlu yıllar canım
Hepimiz için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı, bereketli, afiyetli bir yıl diliyorum. 2022 yılı, ideal kilolarımıza sağlıkla ve kolaylıkla ulaştığımız yıl olsun
herkese sağlık mutluluk huzur dolu bir yıl diliyorum kızlar insallah 2022 hayallerimizin gerçekleştiği kendimizi geliştirdiğimiz mutlu huzurlu bir yıl olarak geçsin

amin diyen eller dert görmesin
insallah güzel bir iş bulayım rızkımi kazanayım sağlıklı mutlu huzurlu geçsin hayatim
Amin allah gönlüne göre versin canım inşallah
Dinlen abla yorma kendini
Zipzip- ım ben 7.000 adımda kaldım yaa. Şimdi oturdum daha

Slm bir suredir sizi takip ediyordum aranıza katılmak istiyorum sohbetleriniz çok samimi kilo sorunum artık çok olmasada beni de aranıza alırsanız sevinirim
Yeni yıl sağlık mutluluk huzur getirmesi dileğiyle mutlu yıllar diliyorum

Adım neşe
Yaşım 44
Kilom 69
Boyum 173
Mesleğim çalışmıyorum
Evliyim bir oğlum ve ikizlerim var
Kilo alma nedenim doğumdan sonra düzensiz beslenmeyi bundan sonra oldugum kiloda kalmak istiyorum
Unuttuğum birsey varsa affolaaa

eline sağlık kaptanimmm
Amin canim inşallah bu yil sen,ben ve tum iş arayanlar is bulur

aminnnn canlar

Hoşgeldin canım ben de buranın sohbetine bayılıyorum

Ben yemeğimi tatlımı yedim çayımı içiyorum kaptanım
Yalnız çok yoruldum spor yapamadım bugün 60kiloyum
olsun canım. afiyet olsun. ben de yemeğimi yedim. yeşil çay yerine rezene çayı yaptım limonla. onu içiyorum.
aralarda dans ettim, hopladım falan. az daha yaparım yatana kadar. bilekliği çıkardım ama.

Eline emeğine sağlık canım. Hadi bakalım herkese başarılar

olsun canım. afiyet olsun. ben de yemeğimi yedim. yeşil çay yerine rezene çayı yaptım limonla. onu içiyorum.
aralarda dans ettim, hopladım falan. az daha yaparım yatana kadar. bilekliği çıkardım ama.
Ben ev işi yaptım o yordu. Nerdeyse 450 kalori 7200 adım şu an. Yatana kadar 500 kalori 8000 adım olur. Bugünün egzersizini yarına ekliycem artık. İçim rahat etmez

Eline sağlık

Hosgeldin canim aramiza mutlu yillar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…