Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yilbasi hazirliklari var ya herkes yogun galiba canim
Bizde bisey yok siradan bir gun :)
bizim için de sıradan bir gün canım. kendi kendimize geçireceğiz. arkadaşlarla ve diğer aile bireyleriyle toplananlarda organizasyon daha büyük oluyor

Herkese merhaba bugün okulda yoğun geçti tam 33 sayfa geçmiş vardı yol boyu okudum

pastelfit kaptanım harika bir haftaydi. Bütün mavi takımdaki çekirgeleri kutluyorum

Zipzip- ve Cordelia yaptığınız tablolar çok uğraştırıcı ellerinize emeğinize sağlık benim için uğraştığınız her bir harf/sayı kadar teşekkür ediyorum

Beth18 kuzum mesajını okudum özel bir durum olduğu için yazmak istedim. Umarım hakkında ne hayırlısı ise o olsun. Çocuğun var mı bilmiyorum ama güzelce kafanı dinle ölç tart . Kimse kimsenin evliliğini bilemez. Yaşadıklarını en iyi sen bilirsin bu süreçte en doğru kararları almanı dilerim

Aç koynunu ben geldim cevriyem
Ben de Allah kuluyum kuluyuuuuum
Gel kuzum gel. Dur bi sümüğünü silem
Mavi takim hepinizi tebrik ediyorum
Teşekkür ederiz
Çubuk krakerim elma kurum yokta eşime aldirayim nane limon ve patates gecirmezse
Taza zencefil çiğnemek de iyi geliyo. Küçük bi parça
Ben de seni tebrik ederim çok güzel bir hafta oldu

Sabah cocuklari biraktik sonra o beni okula birakti okula gidene kadar yine kavga ettik. Dun aksam yaptigim hataydi ne olursa olsun yapmamaliydim dedi ozur diledi ama bu aksam planlanilan aile yemegine cocuklari getirmeyecegim ben de gelmeyecegim diyince sen tek basina karar veremezsin dedi ben de basladim ben anneleri olarak karar veririm dedim bagirdim yine o da bagirdi yani yine kavga ettik
Tesekkur ederim evet her yonden evliligimiz cok guzel gidiyordu ama son zamanlarda ozellikle cocuklardan sonra cok kavaeder olduk cok tartisiyoruz. Benim demedigim sey kalmiyor agzima ne gelirse soyluyorum. O da bundan bikti ama son yaptigi sey affedilecek gibi degil
Beth18 canım peki sen neden gerginsin? Gerçekten eşine mi kızıyorsun yoksa başka şeylere kızıp acısını eşinden mi çıkarıyorsun?
Evet bazen ona kiziyorum bazen cocuklara bazen baskasina her seyi ondan cikariyorum. Bir seye sinirleniyorum o da bana ters bir sey derse kavga ediyoruz
Var 3 yasinda ikiz. Tesekkur ederim insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…