Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım özür dilemiş. Keşke yapmasaydi ama özür dilemiş.

Bırak yemeğe de gelmesin bırak cocuklara da baksın sen de keyifle yemeğini ye. Araniz bu kadar gerginken beraber yemeğe gitseniz ne keyfi olacak. Hem birbirinizden biraz uzaklaşmış olursunuz.

Çoğunlukla gerginlik çıkaran taraf sensen, bundan sonra da biraz alttan almaya çalış.

Haklisin sagol canim...

Neyse canlar hepiniz cok tatlisiniz.evvelsi gun ne diyordum simdi nasil karamsarim...
Allah insallah bana dogru yolu gostersin.

Hepinize tesekkur ederim

bak işte özür dilemiş. bak bence, tamam mesafeli ol ama şartları çok zorlama. ciddi diyorum. canım ikiz veya ard arda küçük çocuk, bebek büyütmesi zor. haklı da olsan sürekli söylenmek karşı tarafı da yoruyor. hemen barış demiyorum. ama o bir adım attıysa sen de at.
ya da yemeğe bu moralle gitmek istemediğini daha uygun bir şekilde söyle. kavga etmek istemiyorum de. sakin ol kuzum

bir de belki saçma olacak ama birşey yazacağım. astroloğun biri söylemişti. retro varmış. 7 şubat 2022 tarihine kadar sürecek dedi. bu tarihe kadar evlenme ve ayrılma kararları almayın, bekleyin diyor. nedeni de, retro bitiminde sonra pişman olma olasılığınız çok yüksek diyor. her iki kararı da sonra alın diyor. retro ortalığı karıştıran, olumsuz bir enerji yayıyormuş

bak canım ikiz çocuk, tek çocuk bile zorken ikiz inanılmaz zor. yapmayın etmeyin, hep böyle yapan biri olur asla affetme derdik ama yıpranmışsınız. bence ikiniz de ters konuşmuyorsunuz ama tahammül sınırınız çocuklar yüzünden düşmüş.
bence kavgaya bi ara verin kutlayın güzel güzel yeni yılı, bi sıfırdan başlayın.

Yaptigi seyi hakli gormuyorum ama senin her geleni soylemen artik saygi ve sevgiyi ezer gecer . Dilde soguk ve kotu bir silahtir. Aile terepisti deneyin bence hala cozumlenemiyorsa bosanmak en iuisi

Ankee

canım benim önce sakinleşmek için kendine zaman tanı
tamamen sakinleştikten sonra psikolog izzet güllü nün evlilik destek ve iletişim videoları var onları izle bence
fiziksel ve psikolojik şiddet olmaması gereken bir durum tabi , her zaman olan bir şeyse o zaman bitirmekte haklı olabilirsin.
ama bir defaya mahsus ise tabi kaç yıllık evlisiniz bilemiyorum ve yeteri kadar yani sena kendini affettirecek kadar özür dilediyse . her ikiniz de sakinleştiğinizde bunu empati yaparak ama sakince konuşmaya çalışın derim ... tabi bu benim fikrim en nihayetinde işin iç yüzünü sen bilirsin.
Allah basiret nasip etsin zor işler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…