Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cocuklarin onunde olmadi allahtan onlar uyuyordu. Ilk degil canim defalarca tartistik ama ilk kez boyle siddet oldu
Bilemiyorum. Haklisin yazdiklarin mantikli ve dogru
Ama kalbim istemiyor cok kirildim. Cocuklar onemli olan. Ama beni boyle sarsan biriyle nasil ayni yastiga baş koyayim?

canım şu an çok kırgın olman normal. olay daha çok yeni. o da bence kendini iyi hissetmiyordur. zaten öyle şiddet yanlısı biri değilse, hatta kendini sorguluyordur. pişmandır... belki şu an başka tepki almamak için, yeni bir tartışma olmasın diye senle konuşmuyordur.
acele etme bence. bekle.... zaman verin birbirinize konuşursanız da ılımlı konuş. ben de hatalıydım ama sen de öyle diye.

yazdıklarını biraz geriden gelerek okudum canım. sözlü fiziksel ya da psikolojik şiddetin her türlüsü kötü ve telafisi çok çok zor. yaşadıklarını en iyi sen bilirsin. bir evliliği sürdürmekte bitirmekte çok zor. her evlilikte sorun olur. aynı soruna sen farklı ben farklı tepki verebilirim çünkü her ilişkinin dinamiği farklıdır. tüm evliliğini oturup sakince bi gözden geçir. artıları eksileri düşün ona göre karar ver. bazen affetmem dediğimiz şeyleri affedebiliriz.. bazen de en basit bir şeyi bile affedemeyiz. sakin olmakta yarar var. elbette çocuklarını da düşünmelisin ama unutma sen mutlu huzurlu olduğun sürece onlara huzurlu bir hayat sunabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…