Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah cocuklari biraktik sonra o beni okula birakti okula gidene kadar yine kavga ettik. Dun aksam yaptigim hataydi ne olursa olsun yapmamaliydim dedi ozur diledi ama bu aksam planlanilan aile yemegine cocuklari getirmeyecegim ben de gelmeyecegim diyince sen tek basina karar veremezsin dedi ben de basladim ben anneleri olarak karar veririm dedim bagirdim yine o da bagirdi yani yine kavga ettik

Tesekkur ederim evet her yonden evliligimiz cok guzel gidiyordu ama son zamanlarda ozellikle cocuklardan sonra cok kavaeder olduk cok tartisiyoruz. Benim demedigim sey kalmiyor agzima ne gelirse soyluyorum. O da bundan bikti ama son yaptigi sey affedilecek gibi degil

Evet bazen ona kiziyorum bazen cocuklara bazen baskasina her seyi ondan cikariyorum. Bir seye sinirleniyorum o da bana ters bir sey derse kavga ediyoruz

Var 3 yasinda ikiz. Tesekkur ederim insallah.
Canım özür dilemiş. Keşke yapmasaydi ama özür dilemiş.

Bırak yemeğe de gelmesin bırak cocuklara da baksın sen de keyifle yemeğini ye. Araniz bu kadar gerginken beraber yemeğe gitseniz ne keyfi olacak. Hem birbirinizden biraz uzaklaşmış olursunuz.

Çoğunlukla gerginlik çıkaran taraf sensen, bundan sonra da biraz alttan almaya çalış.

Canım özür dilemiş. Keşke yapmasaydi ama özür dilemiş.

Bırak yemeğe de gelmesin bırak cocuklara da baksın sen de keyifle yemeğini ye. Araniz bu kadar gerginken beraber yemeğe gitseniz ne keyfi olacak. Hem birbirinizden biraz uzaklaşmış olursunuz.

Çoğunlukla gerginlik çıkaran taraf sensen, bundan sonra da biraz alttan almaya çalış.
Haklisin sagol canim...

Neyse canlar hepiniz cok tatlisiniz.evvelsi gun ne diyordum simdi nasil karamsarim...
Allah insallah bana dogru yolu gostersin.

Hepinize tesekkur ederim

Sabah cocuklari biraktik sonra o beni okula birakti okula gidene kadar yine kavga ettik. Dun aksam yaptigim hataydi ne olursa olsun yapmamaliydim dedi ozur diledi ama bu aksam planlanilan aile yemegine cocuklari getirmeyecegim ben de gelmeyecegim diyince sen tek basina karar veremezsin dedi ben de basladim ben anneleri olarak karar veririm dedim bagirdim yine o da bagirdi yani yine kavga ettik

Tesekkur ederim evet her yonden evliligimiz cok guzel gidiyordu ama son zamanlarda ozellikle cocuklardan sonra cok kavaeder olduk cok tartisiyoruz. Benim demedigim sey kalmiyor agzima ne gelirse soyluyorum. O da bundan bikti ama son yaptigi sey affedilecek gibi degil

Evet bazen ona kiziyorum bazen cocuklara bazen baskasina her seyi ondan cikariyorum. Bir seye sinirleniyorum o da bana ters bir sey derse kavga ediyoruz

bak işte özür dilemiş. bak bence, tamam mesafeli ol ama şartları çok zorlama. ciddi diyorum. canım ikiz veya ard arda küçük çocuk, bebek büyütmesi zor. haklı da olsan sürekli söylenmek karşı tarafı da yoruyor. hemen barış demiyorum. ama o bir adım attıysa sen de at.
ya da yemeğe bu moralle gitmek istemediğini daha uygun bir şekilde söyle. kavga etmek istemiyorum de. sakin ol kuzum :KK60:

bir de belki saçma olacak ama birşey yazacağım. astroloğun biri söylemişti. retro varmış. 7 şubat 2022 tarihine kadar sürecek dedi. bu tarihe kadar evlenme ve ayrılma kararları almayın, bekleyin diyor. nedeni de, retro bitiminde sonra pişman olma olasılığınız çok yüksek diyor. her iki kararı da sonra alın diyor. retro ortalığı karıştıran, olumsuz bir enerji yayıyormuş 🤷‍♀️

bak canım ikiz çocuk, tek çocuk bile zorken ikiz inanılmaz zor. yapmayın etmeyin, hep böyle yapan biri olur asla affetme derdik ama yıpranmışsınız. bence ikiniz de ters konuşmuyorsunuz ama tahammül sınırınız çocuklar yüzünden düşmüş.
bence kavgaya bi ara verin kutlayın güzel güzel yeni yılı, bi sıfırdan başlayın.

Yaptigi seyi hakli gormuyorum ama senin her geleni soylemen artik saygi ve sevgiyi ezer gecer . Dilde soguk ve kotu bir silahtir. Aile terepisti deneyin bence hala cozumlenemiyorsa bosanmak en iuisi

Elhan Elhan ve @pastel34 emekleriniz icin cok tesekkur ediyorum güzel bir hafta gecirdik 😍😍😍😍

Kazanan mavi takim @pastel34 tebrik ediyorum kaptanim :KK73::KK73::KK73:

MasterFit Yarışması 15. Etap24.12.2021 Cuma27.12.2021 P.tesi31.12.2021 CumaFarkOran
Kırmızı Takım
Elhan Elhan Kırmızı Kaptan
69,10​
68,60​
68,00​
1,10​
1,59​
@Korkuluanne transferKırmızı
66,00​
66,50​
65,50​
0,50​
0,76​
@CordeliaKırmızı
62,00​
61,80​
61,05​
0,95​
1,53​
@Tutku44Kırmızı
80,20​
80,10​
79,50​
0,70​
0,87​
Wilma11 Wilma11 Kırmızı
71,60​
71,10​
71,60​
0,00​
0,00​
North River North River Kırmızı
75,10​
75,50​
74,55​
0,55​
0,73​
Ankee Ankee Kırmızı
58,30​
57,60​
57,20​
1,10​
1,89​
fesang fesang Kırmızı Sarı
61,60​
Kırmızı Takım ortalama
1,05​
Menü Avantajı
1,00​
Kırmızı Takım ortalama Sonuç
1,20​
Mavi Takım
@pastel34Mavi Kaptan
69,30​
68,70​
68,20​
1,10​
1,59​
@Kahve __KokusuMavi
55,25​
54,85​
54,15​
1,10​
1,99​
@aypare ackermanMavi
58,10​
57,00​
56,80​
1,30​
2,24​
@DeryaOnDietMavi
74,90​
74,70​
73,80​
1,10​
1,47​
@SanSebastianCheesecakeMavi
62,60​
62,00​
61,40​
1,20​
1,92​
@dolunaydagelMavi
87,70​
87,40​
86,50​
1,20​
1,37​
@masal_19Mavi Sarı
57,40​
57,50​
Zipzip- Zipzip- Mavi Sarı
Mavi Takım Ortalama
1,76​
Spor Avantajı
2,00​
Menü Avantajı
Mavi Takım Ortalama Sonuç
2,10​
Yeşil Takım
@Sonsuz umutYeşil
64,05​
63,90​
0,15​
0,23​
@askrhpozitifYeşil
76,55​
76,20
0,45​
0,59​
@sara_28Yeşil
99,40​
99,40​
100,00​
@aytozuvegeceYeşil
83,20​
82,90​
82,90​
0,30​
0,36​
@Bal0ncukYeşil
62,05​
62,05​
100,00​
@nnurcYeşil
70,90​
0,00​
60kiloyum 60kiloyum 85,1
fesang fesang 61.,6
@Aomine Daiki62,4
eceboce eceboce 67.367.10 20,30
Beth18 Beth18 58,6
@masal34876969,3+0.3-0.43
@sardunya103866,2
Ankee Ankee

canım benim önce sakinleşmek için kendine zaman tanı
tamamen sakinleştikten sonra psikolog izzet güllü nün evlilik destek ve iletişim videoları var onları izle bence
fiziksel ve psikolojik şiddet olmaması gereken bir durum tabi , her zaman olan bir şeyse o zaman bitirmekte haklı olabilirsin.
ama bir defaya mahsus ise tabi kaç yıllık evlisiniz bilemiyorum ve yeteri kadar yani sena kendini affettirecek kadar özür dilediyse . her ikiniz de sakinleştiğinizde bunu empati yaparak ama sakince konuşmaya çalışın derim ... tabi bu benim fikrim en nihayetinde işin iç yüzünü sen bilirsin.
Allah basiret nasip etsin zor işler...

X