Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar dün benim için çok kötü bir gün oldu bugünde iyi değil ya ama daha iyi gibiyim o kadar çalıştım ettim sınava girdim ama sınav heyecanından bildiğim soruları bile yanlış yapmışım çok üzüldüm stres ve üzüntüden kalp çarpıntısı yaşadım sabaha kadar uyuyamadım sabah elim yüzüm şiş uyandım alerji ilaçlarımı içtim şimdi biraz daha iyiyim dün ne yediğimi içtiğimi bilmiyorum bugünkü menümü yazarım birazdan

Hayatım inan bana aşk 44 beden giyer, çok mutlu olucaz senle:KK19:

Amanııın dün resmen erkenden uyuduuum. Yaşlılık çok zor çok:oops:

Çok güzel düşmüş, ama inşallah yarına çok daha iyi olur. Geçmiş olsun canım 🙏

Ağlamazlar ama yine de sen bilirsin:KK70:

Hoş geeldiiiin🥰

Hımmm iyi bari bir Pazar günü egzersizim yok dinlenirim o gün😍teşekkürler
Pastelim aşk 44 bedenin içinde kaybolur gider. :ruh:
38 iyidir iyi :rapci:

Bende makine yok ocak üstü çaydanlık gibi olandan var. Jacob alıyorum. 60kiloyum 60kiloyum
hımmm ekspresso demliği de mi. anladım canım.
Kotu olmuş nerede yanlış yaptığını düşünüyor sun mesala öz eleştiri yaptığında ..
stres, sıkıntı ve regl öncesi iştah artışının da etkisiyle simit ve tatlı yedim. leslie, mezdeke falan da yapmadım ondan oldu canım. regl hala gelmedi mesela. bugün de evdeydim. spor falan da yapmadım. bakalım sabah kaç çıkacağım.

Geldim canım

Çok canım sıkkındı dün o yüzden gelmedim

Ne çayı içiyorsun canım
ne oldu tatlım?
Çin'in bir çeşit siyah çayı. aroması çok hoş. gold monkey adı.

Merhaba kızlar dün benim için çok kötü bir gün oldu bugünde iyi değil ya ama daha iyi gibiyim o kadar çalıştım ettim sınava girdim ama sınav heyecanından bildiğim soruları bile yanlış yapmışım çok üzüldüm stres ve üzüntüden kalp çarpıntısı yaşadım sabaha kadar uyuyamadım sabah elim yüzüm şiş uyandım alerji ilaçlarımı içtim şimdi biraz daha iyiyim dün ne yediğimi içtiğimi bilmiyorum bugünkü menümü yazarım birazdan
Yaa uzme kendini canim hayirlisi olsun 🤗🤗

geçmiş olsun canım. üzülme :KK19:

Canım ayva kabızlık yapar. Elma varsa elma ye...
İnşallah elektrik bir an önce gelir.
Neden yemek yemiyorsun ? Tereyağlı bir yumurta biraz peynir ne güzel giderdi :confused:
Yarın en az 1 kilo eksi gelmezsem çok üzüleceğim çünkü eskiden daha hızlı kilo verirdim ve daha fazla yiyerek yaşlandı mı metabolizmam ne oldu diye

X