Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bugün diyetisyen için tartılmam gerekiyordu. 62,6 çıktım. 10 günde 1 kg vermişim bakalım yarın bu rakamın altını masterfit için görebilecek miyim

ya bişey diycem sen 4. takımdaydın değil mi?
hamile kalmıştın doğru mu hatırlıyorum?

ya biri de bana ismin deniz mi diye sormuştu kimdi bak cevap yazacaktım unuttum ama deniz değilim

bugün ben de yürümeyi planlıyorum 10 bin
bakalım....
bu arada tam kilo bildirimi öncesi niye tatile çıkıyoz yaa adımlarda
asıl en önemli gün perçembe değil mi
tatili cuma cumartesiye mi çeksek
Valla bu benim de aklıma gelmişti hahahaha madem cuma tartı var Perşembe niye adım yok hadi zipzipla bana katil 10bin kesin atalım, üstü olursa daha iyi tabi
Yok estagfrullah canım. Ben belki öyledir diye düşündüö banada üniden kalma. Beğenmenede çok sevindim teşekkürler
Rica ederim canım benim tekrardan hoşgeldin

bugün ben de yürümeyi planlıyorum 10 bin
bakalım....
bu arada tam kilo bildirimi öncesi niye tatile çıkıyoz yaa adımlarda
asıl en önemli gün perçembe değil mi
tatili cuma cumartesiye mi çeksek
Yapilan gec bildirimler yuzunden persembe Yarışma yok canim
Cuma gunu o kadar yogun oluyor ki
Burda ki kilolari mi takip edelim ,adım mi hesaplayalim ...

Teşekkürler kaptan
ya bişey diycem sen 4. takımdaydın değil mi?
hamile kalmıştın doğru mu hatırlıyorum?

ya biri de bana ismin deniz mi diye sormuştu kimdi bak cevap yazacaktım unuttum ama deniz değilim
Evet 4. Takımdaydım ve evet hamile kalmıştım şimdi 21 aylık tatlı bir kızım var inşallah ikinciyi düşünüyorum o yüzden biraz kilo vermek istiyorum sende mi 4. Takımdaydın canım.
Valla bu benim de aklıma gelmişti hahahaha madem cuma tartı var Perşembe niye adım yok hadi zipzipla bana katil 10bin kesin atalım, üstü olursa daha iyi tabi

Rica ederim canım benim tekrardan hoşgeldin
Sağolasın canım
Masallah canim supersinn
Teşekkürler deryacım. Seni burda görmek ne güzel . İkimiz buranın müdavimleriyiz. Al al ver ama şöyle burdan gidince burayı çok özlüyorum gerçekten
hosgeldiiiiinnnnn
Hoşbuldummm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…