Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İlk başta farklı geliyor tadıda içtikçe alışıyorun,ben ki kahveyle aram yoktu üstelik içtiğim zamanda hafif şekerli içerdim.
Normalde aç karnına içiliyor hocam,amaç iştahı ve tatlı krizlerini kesmek akşam yemekten yarım saat öncede içebiliyorsun.
İçine hindistan cevizi yapıda kattın mı.

Kesinlikle dozajı önemli bunun.
Az önce aç karnına içtim hanımcim. Hindistan cevizi yağı koydum evet. Daha önce keto diyeti deneyimim olduğu için tadına aşinayim. Türk kahvesi ile daha lezzetli buldum. :super:
Herkese tavsiye ederim. pastelfit pastelfit bacım 60' a daha kolay inebiliriz sanırım sen de dene. :KK60:zaten bu hafta sana fark aticam :süslü:Devlet millet nerede diye bagirma bak :tokat:

Günaydınlar hanımlar dün site dışarı attı devamlı giriş yapamadım sen dinlen biraz dedi sistem o yüzden br anda kayboldum.
Günaydın ablacimn♥️
2021 a ait ajanda buldum
20 Aralık 2020 de 86,2 kiloymuşum
27 Aralık 2021:71.1
1 yılda 15.1 kilo vermişim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Hedef 60 yazmişim tutmadı neyse
15 kilo az mi canim tebrik ederim 😍
Tamam canım ben daha kalkamadım ama ne yapıp edip tamamlarım 10bini💃💃
Tamam canim 🥰

Az önce aç karnına içtim hanımcim. Hindistan cevizi yağı koydum evet. Daha önce keto diyeti deneyimim olduğu için tadına aşinayim. Türk kahvesi ile daha lezzetli buldum. :super:
Herkese tavsiye ederim. pastelfit pastelfit bacım 60' a daha kolay inebiliriz sanırım sen de dene. :KK60:zaten bu hafta sana fark aticam :süslü:Devlet millet nerede diye bagirma bak :tokat:
Şeker yok ya tarçın onu dengeliyor zaten,yoksa bende öyle rahat içemezdim hiç.
Herkese tavsiye edelim geöen pazara gitmiştim bayan satıcıya bile tavsiye ettim hemen deneyecem dedi :KK200:
Günaydın ablacimn♥️

15 kilo az mi canim tebrik ederim 😍

Tamam canim 🥰
Günaydınlar kuzum :KK200:

2021 a ait ajanda buldum
20 Aralık 2020 de 86,2 kiloymuşum
27 Aralık 2021:71.1
1 yılda 15.1 kilo vermişim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Hedef 60 yazmişim tutmadı neyse

bence 15 kilo güzel
en azından vermişsin öyle düşün,
hele bu hafta 6 larla başlayan rakalmlar görürsen yolun büyük kısmı bitmiş demektir.

Günaydıııın
Günaydın kızlar :KK200::KK200:
Günaydııın
Herkese günaydın. 😘😘😘♥️♥️♥️

Sıcacık çay yaptım gelin içelim. 🤗

🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺

🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖🫖
☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹
Ben herkesi gönderip çayımı aldım missss
Zipzip- Zipzip- anneannem vefat etti simdi aradi annem ywtisirirsem tartilirim yarin
Başınız sağolsun canım. Mekanı cennet olsun🙏
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK36::KK36::KK36::KK36:

başınız saolsun cnm :KK43:
Günaydııın
Günaydııın
Günaydın hayatım. Ne o gıııı.
Yok yaaa ben detoks ıvır zıvır sevmiyom.
Hayatım biz menü ve sporumuzla ne kadar olursa onu zayıflıyoruz. Bizde B planı yok.
Fark atarsan da tebrik ederim canım ne diyem daha:halay:

Öyle deme tik bilem kurtarmadı dün,kaç kere şifre girdim hata verdi molaya aldı sonra giriş yapamıyorsun.
İlk defa milli oldum bunda :KK53:

şaka maka dün işte ben de bilgisayarla giremedim...
bir de bilgisayarcı yazıcı ayarlamıştı dün, arkasından sövüyorum bak ayarlarını değiştirmiş bilmem ne diye :KK70:
sonra explorerla girince düzeldi falan. bir gariplik vardı ama

şaka maka dün işte ben de bilgisayarla giremedim...
bir de bilgisayarcı yazıcı ayarlamıştı dün, arkasından sövüyorum bak ayarlarını değiştirmiş bilmem ne diye :KK70:
sonra explorerla girince düzeldi falan. bir gariplik vardı ama
Bazen oluyor bunlar geçende garip garip yazlıar çıktı bendede,güvenli olmayan siteler diye ne işim var benim oralarda yani.
Bende firefox kullanıyorum hızlı bana göre.

X