Popüler Konu LenaG ile MasterFit

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Mavi takımcım nasılsınız? Neler yaptınız bugün?🤩
Adımım gezerek 7.000 olmuş. Karnımı doyurayım biraz dinleneyim sporumu yapıcam. Valla gözlerim kapanıyo, yol yordu. Ammaaa sporsuz gün geçiremem bu saatten sonra. 5 haftalık diyet ve egzersizle, içine giremediğim montumu giydim bugün.
Özellikle karın simit bölgemde bariz fark var. Cardiyo- pilates birlikte hızlı sonuç veriyordu, bir de burdaki adım yarışı eklenince tadından yenmez oldu😍 Tabi ki en sinir olduğum yerim kollarım hiç erimedi. 1 kg lık dambıl aldım bugün, kol çalışmalarım daha etkili olacak bundan sonra.
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Veeee bugünün motivasyonu👇Tombul Şebnem ve köy yansa saçını tarayan kızı Elif karşınızda 😂😂😂
Eki Görüntüle 2978404

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
@aypare ackerman
@dolunaydagel
@DeryaOnDiet
Diyet Salata Diyet Salata
@masal_19
@Zipzip-
Tombul derkennnn :rolleyes:

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Adımım gezerek 7.000 olmuş. Karnımı doyurayım biraz dinleneyim sporumu yapıcam. Valla gözlerim kapanıyo, yol yordu. Ammaaa sporsuz gün geçiremem bu saatten sonra. 5 haftalık diyet ve egzersizle, içine giremediğim montumu giydim bugün.
Özellikle karın simit bölgemde bariz fark var. Cardiyo- pilates birlikte hızlı sonuç veriyordu, bir de burdaki adım yarışı eklenince tadından yenmez oldu😍 Tabi ki en sinir olduğum yerim kollarım hiç erimedi. 1 kg lık dambıl aldım bugün, kol çalışmalarım daha etkili olacak bundan sonra.
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Veeee bugünün motivasyonu👇Tombul Şebnem ve köy yansa saçını tarayan kızı Elif karşınızda 😂😂😂
Eki Görüntüle 2978404

@aypare ackerman
@dolunaydagel
@DeryaOnDiet
@masal_19
@Zipzip-
Maşallah ana kız boyunuz kav sizin 😂

Kahve burda 🖐️ 🤣 ama gidici şöyle bir bakmaya geldi ne var ne yok
Be
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Eki Görüntüle 2978404

@aypare ackerman
@dolunaydagel
@DeryaOnDiet
@masal_19
@Zipzip-
Maşallah size. 41 kere. 🧿🧿🧿♥️♥️♥️😘 Çok güzelsin canım. ♥️

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg