Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese iyi akşamlar modum düşük biraz. Duygusalım açım mutsuzum...
Aşı da biraz başımı ağrıttı en karanlığı görünce aydınlık gelir ya umarım yarin aydınlanmış bir ruh hâli ile uyanırım seçiyorum sizleri

Seviyorum demek istediysem demek

İyi akşamlar canım inşallah yarın mükemmel bir gün geçirirsin ve bugünkü modunu unutursun

Iyi aksamlar canim. Kesinlikle haklisin. Yarin eminim musmutlu enerjik bir gube uyanacaksin

Ne güzel şeyler hazırlıyorsun bakalım hane halkına
Kolay gelsin canım bize de ilham olsun.
ne pişiricem diye darlandım kıdemlim 2 parça kıymayla iç hazırlayıp, malatya tarzı içli köfte yaptım mercimek çorbasıyla
bu yaz taşınma sonrada eylüle kadar memlekette olunca derin dondurucu boş çalıştırmadım bile arka odada sefilce duruyor :)) kış sebzesi de nadiren yerler ee ben ne pişiricem diye her sabah bir telaşım oluyor

Ahh o yemek isteyip de mutfaga girmeyen esler
O konuda hakkini yeneyeyim esim yenek de yapar yikar toplar da. Ee yani bi zahmet o da yasiyor bu evde (neyse benim feminist tarafim cikiyor, daha cok yazmayayim).

Oha çok iyiymiş fb hesabım bi işe yarasın sağol ablişşkkoooo
ne demek gülüm yüzü aşkın beleş kitap okumuşumdur oralardan önce hiç indirmiyordum pc ye 2 sene önce indirmeye başladım bazılarını hangi kitabı okudum okumadım diye daha dert olmuyor :)
bazı guruplar kapalı ilk başta bir kaç soru cevaplayıp adminin onayını bekliyorsun azıcık ama olsun :))

Menüm
Kahvaltı 06.30
Tavada 2 yumurta bir parça peynir 3 zeytin
Yeşillik ve kırmızı havuç
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara 10.30
3 ince dilim limonlu ayva

Öğle 12.00
Büyük kase salata
Bir dilim tam buğday ekmeği arasına 3 minik ızgara köfte

Ara 15.00
1 bardak ayran 1 avuç beyaz leblebi

Akşam 17.30
1 kalçalı but tavada yanında 3 çiçek karnabahar yemeği

Son ara o ara bir kriz geldi ki sormayın 4 minik salatalık ile gönderdim çok şükür

Su 3lt
1 maden suyu
1 bardak sade kahve
Zipzip- pastelfit

Son düzenleme:
Ahh o yemek isteyip de mutfaga girmeyen esler
O konuda hakkini yeneyeyim esim yenek de yapar yikar toplar da. Ee yani bi zahmet o da yasiyor bu evde (neyse benim feminist tarafim cikiyor, daha cok yazmayayim).
benim ki de çıkar vallaha çok kzıyorum eşi çalışıp bir de evde canını çıkarıyor adamlar ohh keyfin de kadın köle mi yavvf
kız kardeşim aile danışmanlığı eğitimi alıyordu o dönem gün de 5-6 saat , aldı bitti şimdi aile danışmanı ama azıcık benim de ısrarımla( baya ısrarımla):)) şimdi EFT( duygusal özgürleştirme tekniği) eğitimi alıyor , arada danışanlarıyla görüşüyor o da online 40 dk yada 1 saat yemeğini yapacak vakti var 4 ve 11 yaşın da 2 çocuğu var eşi de geç geliyor ,mecbur her gün o evde yemek pişecek

Gayet saglikli olmus canim. Sadece ogleden sonra ve aksam saati biraz tmyakin olmus yediklerinin ama bence gayet dengeli olmus. Hele ki krizi salatalikla gondermek harikasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…