Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaa ablaaa Allah razı olsun 😘 burayı da kendi sıkıntılarimla doldurmak istemiyorum sonuçta zayıflama yeri burası.artık daralmaya başladım o yüzden yazdım.yoksa benim anlatmam çok zor olur 🥰
Allah hepimizden razı olsun. Bir insan 7/24 hep negatifse dediğin gibi daralirim ama sen böyle biri değilsin tatlım...

Hımm cnm tahliller ultrason da normalse neden korkasın :KK66: 6 ay dolunca aslında anormal kabul ediliyo ergenlikte cnm ,daha önce hep gününde mi oldu kaç yıldır oluyor?
2.doz aşımı haziranda olmuştum ben de, öbür ay 3.olcam inşallah cnm
6 ay olduğunu bilmiyordum Allah'ım yeni bir şey öğrendikçe sevinecegime kendime kızıyorum biraz mantıklı düşünsem diye😤2018 de olmaya başladı.tamam canım valla Allah razı olsun içim biraz daha rahatladı:hamarat:

6 ay olduğunu bilmiyordum Allah'ım yeni bir şey öğrendikçe sevinecegime kendime kızıyorum biraz mantıklı düşünsem diye😤2018 de olmaya başladı.tamam canım valla Allah razı olsun içim biraz daha rahatladı:hamarat:
Aynen canım yo asla kızma insanlar korku verecek haber yaymaya bayılır ama önce bi tartmak lazım diğer nedenleri düşünmek lazım canım 😘
Daha çok yenii :KK74: genç kızımıza sevgiler selamlar canım 😘
Ama beslenme hep önemli mesela avokado ,keten tohumu,yulaf gibi özellikle kadınlara faydalı gıdaları tüketmemiz lazım canım 😘
Bi hamilelikte hormon dengesi değişiyo ama ihtiyacımız var canım😍
Beslenmesi nasıl? Yemekleri geçiştirir mi cnm

Elimden geldiğince anlamaya çalışıyorum abla inşallah kızıma yetiyorumdur.rabbim evlatlarımızı korusun 🥰
Aminn 😍😘😘😘

İyi geceler kızlar.:KK200::KK200:

[SPOILER="Mavi Çekirgeler tıklamayınız. "[/SPOILER]
Yaa spoiler ını severim 😍😘 iyi geceler cnm
5 dk dahaaa 5 dkcıkkk 🤭

Aynen canım yo asla kızma insanlar korku verecek haber yaymaya bayılır ama önce bi tartmak lazım diğer nedenleri düşünmek lazım canım 😘
Daha çok yenii :KK74: genç kızımıza sevgiler selamlar canım 😘
Ama beslenme hep önemli mesela avokado ,keten tohumu,yulaf gibi özellikle kadınlara faydalı gıdaları tüketmemiz lazım canım 😘
Bi hamilelikte hormon dengesi değişiyo ama ihtiyacımız var canım😍
Beslenmesi nasıl? Yemekleri geçiştirir mi cnm

Aminn 😍😘😘😘
Ve aleyküm selam 🥰 maşallah anasının eski hali habire ıvır zıvır derdinde zaten bir iyileşsin şu sınavları atlatsin görüşücegim kendisiyle:kızgın::sopa::KK14:

X