Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet arkadaşlar ben 💙MAVİ ÇEKİRGE💙
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
60kiloyum 60kiloyum
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
menekse_kokusu menekse_kokusu
Mavi takıma hoşgeldiniz. Öncelikle bir takım olduğumuzu unutmayarak, kendiniz için büyük bir adım atmanızı istiyorum. Bu hafta kendimizi imtihan edelim. Cıslı gıdaları mümkün olduğu kadar az tüketelim. Canınız çektiğinde cici bir alternatif tüketelim. Porsiyonlarımız yine de kontrollü olsun. Serpme yemek olan sofraya oturmayıp, tabağınızı baştan hazırlamanız daha kontrollü olmanızı sağlar. Su çok önemli, her çay kahve ekstra su demek o yüzden azaltabiliriz. Yerine bitki çayı içelim. Aç da kalmayın, en tehlikelisi o. Aç kalmak yeme atağı yapar. Bunları bilen biliyor ama ben yine de yazdım😁Gelelim spora, biliyorum zor. Özellikle hamile ve bebekli olan varsa onlara zor. Sizden sadece elinizden gelenin bir iki tık üstünü bekliyorum. Koridorda ekstradan iki tur işe yarayabilir. Okuduğunuz için teşekkür ediyor bol eksiler diliyorum 👏👏👏👏
Motivasyon mesajını yer üstüne de 10000 kere adım atarım :ukala::ukala: ben balkona çıkmak için son hazırlığımi yapıyorum. :süslü:

Evet arkadaşlar ben 💙MAVİ ÇEKİRGE💙
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
60kiloyum 60kiloyum
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
menekse_kokusu menekse_kokusu
Mavi takıma hoşgeldiniz. Öncelikle bir takım olduğumuzu unutmayarak, kendiniz için büyük bir adım atmanızı istiyorum. Bu hafta kendimizi imtihan edelim. Cıslı gıdaları mümkün olduğu kadar az tüketelim. Canınız çektiğinde cici bir alternatif tüketelim. Porsiyonlarımız yine de kontrollü olsun. Serpme yemek olan sofraya oturmayıp, tabağınızı baştan hazırlamanız daha kontrollü olmanızı sağlar. Su çok önemli, her çay kahve ekstra su demek o yüzden azaltabiliriz. Yerine bitki çayı içelim. Aç da kalmayın, en tehlikelisi o. Aç kalmak yeme atağı yapar. Bunları bilen biliyor ama ben yine de yazdım😁Gelelim spora, biliyorum zor. Özellikle hamile ve bebekli olan varsa onlara zor. Sizden sadece elinizden gelenin bir iki tık üstünü bekliyorum. Koridorda ekstradan iki tur işe yarayabilir. Okuduğunuz için teşekkür ediyor bol eksiler diliyorum 👏👏👏👏
🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️💙

yaptım yine olmadı
karşı takımda da bi senden korkuyorum bana bu hafta vericeksin gibi geliyor
Yanlış birşeyler yapıyorsundur canım tekrar dene söylediğim adımları .. benle olmuyor canım tek takım yüzdesi önemli umarım bu hafta geçen hafta gibi olmaz 😁

MasterFit 15.Etap
Kırmızı Takım
1 Elhan Elhan Kırmızı Kaptan 69.1
2 Diyet Salata Diyet Salata Kırmızı 62.6
3 Cordelia Cordelia Kırmızı 62.0
4 Tutku44 Tutku44 Kırmızı 80.2
5 Wilma11 Wilma11 Kırmızı 71.6
6 North River North River Kırmızı 75.1
7 A Ankee Kırmızı 58.3
8 fesang fesang Kırmızı-Sarı
Mavi Takım
1 pastelfit pastelfit Mavi Kaptan 69.3
2 Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Mavi 55.25
3 aypare ackerman aypare ackerman Mavi 58.1
4 60kiloyum 60kiloyum Mavi 83.8
5 DeryaOnDiet DeryaOnDiet Mavi 74.9
6 K KarlarKralicesi Mavi 66.0
7 dolunaydagel dolunaydagel Mavi87.7
8 menekse_kokusu menekse_kokusu Mavi-Sarı
YEŞİL TAKIM
1@Sonsuz umut64.05
2 askrhpozitif askrhpozitif 76.55
3 sara_28 sara_28 99.4
4 aytozuvegece aytozuvegece 83.2
5 Bal0ncuk Bal0ncuk 62.05
6
7

Cordelia Cordelia
Diyet Salata Diyet Salata
North River North River
Tutku44 Tutku44
A Ankee
Wilma11 Wilma11
Sarı kızım fesang fesang
Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.
Bu hafta keyifle kilo vermenin zevkini birlikte yaşayalım inşallah.
Menülerimizi bir gün öncesinden planlayıp akşamdan ona göre hazırlıklarımızı tamamlayalım.
İmkanlar dahilinde elimizin altında mutlaka bir bitki çayımız olsun.
Ödem atıcı detoks suyunu seven arkadaşlar bu hafta da devam edelim. Sevmeyenler onun yerine normal suyunu içebilir.
Pazar alışverişlerimizde limon, maydanoz, marul yine imkanlar dahilinde alınırsa sevinirim. Her kahvaltida sınırsız tüketebiliriz.
Söylediğim birçok şeyi hepiniz biliyorsunuz ama hatırlamakta fayda var.
Kaptanınız olarak size güveniyorum. Çekirgelerin hepsini ilk zıplayışlarında yere yapıştıralim .
:KK5:
Pazartesi bildiriminize göre ortilik belirleyeceğim. Gazamiz mübarek olsun. :KK73::KK73::KK73:

X