Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler cnm 😍

Sen calişiyormusun, fazla görünmüyorsun
Tşkler canım 2 yıldır çalışmıyorum evdeyimve KPSS çalışıyorum boş zamanlarımda birde 1,5 yaşında kızım var teli görünce istiyor o yüzden çok elime almıyorum
Acaba sadece benim Kızı. Mı böyle hiç bir şeye zaman bulamıyorum ve baygın bir şekilde yatakta oluyorum

Bir çiçek ve yazı görseli olabilir

Bir çiçek ve şunu diyen bir yazı 'Hayırlı Cuma'la lar Cuma' görseli olabilir

Geçmiş olsun cnm 😔kim bakiyor çocuğa

Günaydın canim gecmis olsun 😔
Tamam canim.sorun olmaz tarti haftaya bildirim yaparsin

Bitanem Allah şifa versin. Çabucak iyileşir inşallah.

Gecmis olsun canim insallah toparlar cabucak

geçmiş olsun canım. inşallah kısa sürede toparlar. biz de 2 gündür ateşle uğraşıyoruz. çocuğuna kim bakıyor. ?
Teşekkür ederim canlar. Çocuğa eşim bakıyor şu an öğleye kadar izin aldı benim dersim öğlen bitiyor hemen eve koşacağım.
menekse_kokusu menekse_kokusu size de çok geçmiş olsun tatlım

Adı ustunde kara kış :KK43: hersey daha zor Allah disarda kalana, evinde yakacak bulamayana , dolabi bos olana yardim etsin:dua:
Amin🙏
Geçen hafta 64,75
Bugün 64,05
Fark-700
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
Kaptanım yarışmaya katımadan devam edebiliyorsak devam etmek istiyorum yoksa Ara vermek istiyorum
Tebrikler canım
Iclik giysin mi ekipler kac dereceye kadar ineceksin :KK70:
Sen görev başındaki meeemurla dalga mı geçiyosun. Ararun 155’i:skandal:
Tşkler canım 2 yıldır çalışmıyorum evdeyimve KPSS çalışıyorum boş zamanlarımda birde 1,5 yaşında kızım var teli görünce istiyor o yüzden çok elime almıyorum
Acaba sadece benim Kızı. Mı böyle hiç bir şeye zaman bulamıyorum ve baygın bir şekilde yatakta oluyorum
Bütün çocuklar zor canım, bi de ders çalışıyomuşsun. Kafa yorgun beden yorgun zor olur

Çok normal bitanem 😍 sen adet oldum deyince başımıza gelecekleri anladım. :KK14:gene de eksi geldin hiç üzülme. Kilo almadın sonuçta ...:KK74:
Valla insan üzülüyor. 1 haftalık koskocaman emek. Kaçamak yok, spor var, su ve bitki çayına ekstra özen gösterdim. Sonuç -400. PEEEEHH ne adetmiş yaaa

Ayni ben yerken vicdan azabiyla :KK70:
evet ya :KK70:
ay aynı kilodayız
yılbaşı hedefim 56 idi ama maalesef mümkün değil artık tabi
yeni hedefim 57.50 benim de
insallah ulaşırız benim hedef de 56.9
Cok almişin 😱 😂😂😂😂😂

Neyse fazla değilmiş cnm, dikkat edersen haftaya gider zaten 😁
abla çok sağlıksız yiyorum ya kış dönemi bir de bağışıklık güçlenmesi lazım
eski düzenime döneyim liste bana çok iyi geliyor o konuda

X