Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağlık sorunu olmaz mı😏çok şükür tabiki🙏aslında sen diyince fark ettim de öğlen en geç 12 de yiyiyorum akşamda en geç 8 de kızın dershanesi olduğu için geç yiyiyorum.cok nadir akşam atıştırma yiyiyorum.
Akşamı erkene çekmeye çalış canım 7 gibi olsa daha iyi olur ben artık kocisi beklemiyorum bugün 8.5 da geldi 🤷

Mesajların hiç öyle demiyor da:confused:Bogaz, can , mantı noluyoruz dedim bir an ..zeynos beni baştan çıkarıyor ya hadi hayırlısı:KK69:
Yok abla azmine maşallah.ben aslında sizleri düşündüm hani uzun zaman olmuştur canınız çekmiştir içinizden geçenleri ben dile dökmek istedim 😘

Sağlık sorunu olmaz mı😏çok şükür tabiki🙏aslında sen diyince fark ettim de öğlen en geç 12 de yiyiyorum akşamda en geç 8 de kızın dershanesi olduğu için geç yiyiyorum.cok nadir akşam atıştırma yiyiyorum.
Senin kilon kaç canım ne kadar fazlan var yaş kaç birde ay nüfus memuru geldi 🤣

Menümü sabah yazicam uykum geldi.
Hayırlı geceler karnım guruldamaya başladı. En iyisi yatmak :uykucu:zeynoş durmayacak ...:sinirli:
İyi geceler herkese...heyecanlı bir cuma bizi bekliyor. :rolleyes:Allah rahatlık versin dostlar. :KK25::KK25:
İyi 🌃 abla.allah rahatlık versin💋

Bugunku menum

Kahvalti 11.00
Bir haslanmis yumurta
Bir dilim peynir
4 zeytin
Cay bol yesillik

Ara kahve

Aksam 18.30

Firinda istavrit (8-10 ) tane
Bol yesillik

2 litre su Screenshot_2021-12-23-23-37-16-210_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip-

Gerçekten senin adına çok sevindim.ben hem psikiyatriste gittim hem psikologa aslında hem bildiğimiz şeyleri söylüyorlar ama onların ses tonu ve ifade şekilleri bize daha iyi geliyor.mesela bana iki cümle kullanmıştı hiç aklımdan çıkmıyor.
Ne demişti :)

Tiklendim gitti :süslü::süslü:
Bugün olmuş bebeğim :KK60:
Kızlar hayırlı olsuna gelecekler :KK69:
Altın da takak mı tikine 😘

Bak bak bizimki espri saatine girmiş :-)
Hee bi de eşref saatim var 😂

X