Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynen ablacim
Geçen hafta persembe aksamina kadar bekledim eee ben adim atmadim.dendi
Bundan sonra beklemem persembe 13.00 a kadar carsamba menuleri yazilabilir
Geçmişe bakamadım okuldaydim aradılar oğlumun okulundan. Kusmuş gittim onu aldım eve geldik hiçbir şey yiyemiyor uykum var dedi uyutuyorum şimdi (
Gecmis olsun canim yoldan geldiniz üşüttu galiba

Geçmişe bakamadım okuldaydim aradılar oğlumun okulundan. Kusmuş gittim onu aldım eve geldik hiçbir şey yiyemiyor uykum var dedi uyutuyorum şimdi (

Sağolun kızlar üşüttü mü bilmiyorum. Sabah kahvaltı yapmadan çıktı okulda beslenmesini de yememiş eve geldik iki üç lokma çubuk kraker verdim hemen uyumak istedi uyuyor boş mide ile
Geçmiş olsun cnm
Midesi bulaniyorsa içi almiyordur, zorlama
Sonra patates hasla istersen
Ilık biseyler icsin

Teşekkür ederim canım aksi gibi ev tam takır kaç gün evde olmadığımız için. Arkadaşımdan rica edeceğim patates yoğurt ne bulursa getirsin
Hay allah yaa, ama onlar çok çabuk olur zaten. İçerse eğer nane limon kaynat sonra o da midesini rahatlatır. Benim oğlum çok hasta olur, artık otomatik iyi gelen şeyleri bilip yapıyorum.

Çok geçmiş olsun canım mide bulantısı da yemek yedirmek için zorlamayın derler canım bırak ne zaman midesi kabul ederse o zaman yesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…