Popüler Konu LenaG ile MasterFit

valla sıksam yeridir, hak verirler insanlar bana :deli: özet geçen canım arkadaşlarım vardı eskiden :KK53::KK53::KK53: önemli bişey olunca yazarlardı :KK70:yine olsa ne güzel olurdu :deli:
Pek onemli bisey yok yeni hafta kirmizi ve mavi takımı seçtik
Yeni kaptanlari belirledik
Simdi kaptanlarin tarti sonucunu bekliyorum 🤭

Cuma 100.7 idi sanirim
Bugün 99.8
900 gr vermisim. 2li rakamlara gecis yapmisim. Bir daha görmemek üzere elveda 3lü rakamlaaaaar🤗🤗🤗
Zipzip- Zipzip-
Harika 2 li rakamlar gelmiş tebrik ederim ❤️
Günaydınlaaar fistiklar 💙❤️tartilayim bi geliyorum
Günaydın canım
Ben kabak detoksu yapacağım. 🥗🍅🥒
Bende kabak çok etkili olmuyor sanki 🙄bir liste vardı eğer kaybetmediysem onu yapicam son 3 gün
Valla yedim keşke yemeseydim😌
İyi ki yemişsin 🤣🤣daha çok eski gelsen oturup ağlardım hırsıma🤣anacim senin yuzdeni geçmeye kalksam en az 5 kilo vermem lazim:KK70::KK70: en iyisi uslu uslu kendi halimde takilayim
Artiyim ama soyle dusun normalde 650g arti.olup.cuma 550 verdim simdi 100g artiyim 1 veririm kesin :KK70:
Kesin gelir canım 💙
Yok kız kemiklerim sayılmıyor daha fazla verince oluyor o ben şimdi spora devam edip korumaya geçeceğim zaten daha fazla veremem 💃💃 öylesine takılıyorum aranizda sizi gaza getirmek için Zipzip- Zipzip- bana görev verdi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Gaze geldimde duvara tosladim:mad: işin şakası canım valla helal olsun çok sevindim
Denemek lazım dicem de bende de aynı etkiyi yapabilir 😅😅
Siz yinede yemeyin 😅😅
Ben de kesin +3 kilo olarak döner 🤣🤣
Yok yok sen deneme tavsiye etmem :duduk:
Dimi ise yaracak olsa bu kiloda olmazdım hayaller işte benimki fakirin ekmegi:KK70::KK70:
Kilo vermen durursa yaparsın sen devam otlara 🙄🙄🙄
Otlari semirmeye devam🙄🙄
Merhaba. Ben de katılabilir miyim?
Merhaba hoşgeldin
Sabah uyaninca tartilmisdim unuttum kosturmaca arasinda baslangic kilom🤧🤧 Eki Görüntüle 2922795
Başlangıcın hayırlı olsun
🥰🥰🥰 Canım benimde öyle değildi canım bu sene daha aktif çalışıyor verdikçe yağ oranı da düşük olunca demek ki kolay gidiyor gelende.
İnşallah bizde yaglarimizdan kurtuluruz 😬 nalet yağlar bırakmıyor ki peşimi🤣
Günaydın kızlaar, bu ne yaa cumadan beri 300 sayfa olmuş :skandal::skandal::skandal:
Geçmiş ola canım günaydın🤣🤣
Kızlar artidayim atmasam olurmu o kadar dün nohut ve bulgur boşuna olay olmadı 🤣🤣🤣🤣
Hahaha nohutlar görevini tamamlamış🤣🤣
Noldu acikladi mi kaptanlar kilolari yesil vadi bizim dimi kaptanim @TekrarDene
🤣🤣De get seferogullari yeşil vadi telliogullarinindir

Harika 2 li rakamlar gelmiş tebrik ederim ❤️

Günaydın canım

Bende kabak çok etkili olmuyor sanki 🙄bir liste vardı eğer kaybetmediysem onu yapicam son 3 gün

İyi ki yemişsin 🤣🤣daha çok eski gelsen oturup ağlardım hırsıma🤣anacim senin yuzdeni geçmeye kalksam en az 5 kilo vermem lazim:KK70::KK70: en iyisi uslu uslu kendi halimde takilayim

Kesin gelir canım 💙

Gaze geldimde duvara tosladim:mad: işin şakası canım valla helal olsun çok sevindim

Ben de kesin +3 kilo olarak döner 🤣🤣

Dimi ise yaracak olsa bu kiloda olmazdım hayaller işte benimki fakirin ekmegi:KK70::KK70:

Otlari semirmeye devam🙄🙄

Merhaba hoşgeldin

Başlangıcın hayırlı olsun

İnşallah bizde yaglarimizdan kurtuluruz 😬 nalet yağlar bırakmıyor ki peşimi🤣

Geçmiş ola canım günaydın🤣🤣

Hahaha nohutlar görevini tamamlamış🤣🤣

🤣🤣De get seferogullari yeşil vadi telliogullarinindir
Tamam bu hırsla daha bir asiliyoruz günde 7000 ile 10000 adıma devam ediyoruz bıkmadan usanmadan kilo veriyoruz sana güveniyorum😂🥰🥰😍💋

Gunaydin kizlar 💞
Bugun yollar benim 💪
20210927_085456.jpg

X