Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok doğru diyorsun başkalarıyla(yaşantıları ile) kendimizi kıyaslamadığımız zaman elimizde kilerin farkına varıyoruz gülüm bu sadece maddi anlam da değil manevi açıdan da aynı...
misal şunun eşi ona doğum günün de çiçek çikolata yollayıp şu hediyeyi almış , diğerinin ki hiç bir şey yapmamış , üzülüyor ama onun eşi de dürüst evinden işine, işinden evine gidip gelen ailesi için çalışan , hastayken sen yat diyip çoluk çocukla ilgilenip dışarıdan yemek söyleyen v.s. biri diğeriyle kıyaslarsan eyvahh eyvah , ama kıyaslamazsan allah razı olsun iyi biri dersin , bunun gibi çok şey var o yüzden her zaman sadece kendimize bakmamız gerekir , ben sadece kendime bakıyorum, bardağın boş tarafı varsa dolu tarafı da vardır diyorum , çok şükür de kalbim huzurlu genelde
Bütün cümlelerine tek tek katılıyorum abla

Ben de hiç banlanmadim.banlandiktan kaç gün sonra geliniyor buraya.bazen bende sinirleniyorum kalp kırmadan konuşmaya çalışıyorum ama bir anda sinir patlaması oluyor ogreneyimde ona göre konuşayım😂😂
Duruma göre değişir ağır hakart varsa bir kaç gün sürüyor,normal tartışmaysa 2 gün filan.
Benim bir cezam vardı 4 gün filandı wifi'den bile bağlanma durumum olmadı misafir olarak nasıl bir ceza almışım ki :olamaz:

Aynen o kuyuya çekilmek isteniyor bazen,yazdıklarınızada çok dikkat etmek gerekiyor.
Benim en kızdığım şeylerden biriside çok erken yaşta yapılan evlilik konuları oluyor.
Tahammül edemiyorum buna nedense,güzelce anlatıp sebeblerini söylüyorum geliyor ne yapayım seviyorum kaçtım deme cesaretini gösteriyor.

ben de bi yazlık konusu açmışım iyi kimse bişey dememiş hee
şimdi olsa 9854566. kere düşünürüm ve açmam :KK70:

Duruma göre değişir ağır hakart varsa bir kaç gün sürüyor,normal tartışmaysa 2 gün filan.
Benim bir cezam vardı 4 gün filandı wifi'den bile bağlanma durumum olmadı misafir olarak nasıl bir ceza almışım ki :olamaz:
Abla hakaret etmem önce derdimi anlatmaya çalışırım baktım anlamıyor işte orda susamam🥴

ben de bi yazlık konusu açmışım iyi kimse bişey dememiş hee
şimdi olsa 9854566. kere düşünürüm ve açmam :KK70:
Kesinlikle düşnmeden açmamak lazım :KK53:
Abla hakaret etmem önce derdimi anlatmaya çalışırım baktım anlamıyor işte orda susamam🥴
Mutlaka kimse susmazda bunu farklı yazankaeda oluyor iş küfüre hakarete kadar götürüyorlar.

Ben kaçtım gene iyi akşamlar

ben de bi kere çocuk konusunda konu açan birine saldıran üye vardı
sonra bu neden saldırıyor diye baktım kadın da sürekli çocuğundan veryansın etmiş kendi profilinde
abla sen de elaleme verip veriştirmişsin de kendin de sürekli veryansın etmişin deyip laf soktum
sonra kadın benim psikolojim iyi değil böyle bir şeyler yazdı
sonra dedim kadının da moralini bozdum deyip kendi moralim de bozulmuştu :KK70:
o sefer de 3 4 ay girmedim BDVye, kim bilir kimdi acaba...

Valla bdv'de unutamadığım bir konu vardı fake mi hala bilmiyorum, konu sahibi bir bomba bırakıp sonra üyelik iptali yapmıştı kaç yüz sayfa yorum yaptı millet nasıl akıllar yürüttü ama sonucu öğrenemedik :) hala ara ara merak ederim.

Buraya başladıktan sonra bdvye çok az bakar oldum bir kişinin yorumları çok hoşuma gidiyor özellikle ona bakıyorum ama konular bazen adamı delirtecek cinsten

X