Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bir de şöyle bir şey oldu
eşim de kilolu seviyor
hafif kilolu tabi, ben de vericem de eriniyorum işte..
ben hep vkie baktığımda zayıf/normal falan çıkıyordu eskiden
bu 64 ken bi baktım anam "hafif şişman" yazmasın mı
ben şok ben iptal! gerçekler yüzüme şaaaak diye o zaman vurdu arkadaşlar.
benm eşimde şimdiki kilomdan 2 kilo daha ver 60ta dur diyor
normalde zayıf sever nie öle dedi anlamadm :KK70:

e durmayınca gidiyor işte
eşim evlendiğinde 76-77 kiloydu şimdi 77-78 kilo
çok kilo aldım diyor. neyse eşime bilenmek istemiyorum konuyu burada kapatıyım
onun yüzünden neredeyse topaç gibi gezecektim
zaten boy da yok
Gitsin artık kalmasın bizde.
1 kilomu aldı çok almış nasıl verecek şimdi.
Benim eşimde zayıftır kolayına kiloda alamıyor hiç.

O bile yeter zaten hareket ediyorsun hiç değilse .

Rica ederim bunu yapacağım bende greyfurt yok evde bugün alacağım bir tane.
Gün aşırı yapın diyor bunu.
Tansiyon ilacı kalp ilacı gibi ilaçlar kullanıyorsanız bu ilaçlar greyfurt la etkileşime girip istenmeyen hatta kötü sonuçlara sebep olabiliyor o yüzden bu kürü yaparken buna dikkat edin bence 😉

Geçmiş olsun canım hepimiz kötü etkilendik doların başaşağı düşmesinden ama yapacak bir şey yok sağlık olsun buda geçer zamanla düzelmeyecek bir şey yok bir sen bir ben değiliz bir çok insan kötü etkilendi hemde çok kötü etkilendi eşine destek ol moral ver doğumgünü kutla bir nebze olsun unutmasını ve yüzünün gülmesini sağlamış olursun hayatta her şeyin bir çaresi var ama ölümün çaresi yok sağlık olduktan sonra herşeyin bir çözümü vardır ve en iyi ilaç zamandır :anne:
Evet canım en önemlisi sağlık. Ben de onu dert ediyorum zaten. Diğerine yapacak bişey yok😔
O bile yeter zaten hareket ediyorsun hiç değilse .

Rica ederim bunu yapacağım bende greyfurt yok evde bugün alacağım bir tane.
Gün aşırı yapın diyor bunu.
Bende de greyfurt yok. Dün akşam ben de bi tane görmüştüm onu deniycektim. Kefiri salatalık ve maydonoz ile çekiyor. O da güzel.
Canım doğum günü münasebetiyle bütün tatsizliklari rafa kaldir sonra yeri geldiginde indirirsin :KK60: inşallah düzelir her şey ..:dua:
Bugün evdeyim kahvaltıyı geciktirecegim. Yedi kız arkadaş- hepsi edebiyatçı- nostalji olsun yılbaşı çekilişi yapalım dediler. Yazdılar adımızı kağıtlara birbirimize hediye alicik.... Bugün hediye bakmaya gideceğim canım o esnada ne kadar yürürsem artık hala yorgunum ama :KK14:
Evet canımcım yaa. Biraz kendime gelip bişeyler hazırlıyım da akşam havamız değişsin😊
Hediyeleşmek güzeldir. Çok yorma kendini, akşam eksik kalan adımı tamamlarsın🥰

benm eşimde şimdiki kilomdan 2 kilo daha ver 60ta dur diyor
normalde zayıf sever nie öle dedi anlamadm :KK70:

60 ta dur bakayım, geri git biraz... gel gel gel heh oldu topla tamam dur park et gibi olmuyor ki
benim eşim de aynı ya aynı
tüm yaz rezil gibi giyindim inat ettim kıyafet de almadım. Şimdi bu yaz görsün bakalım

45 fenaydı zaten kemiklerim çıkıp kemk torbası diyordu eşim kızdırıyordu beni hep.
Benş m kızda aralıklı oruçla kilo verdi doğum sonrası kiloları kalmıştı,şimdi 62 filan spora gidiyor sıkılaştırıcı bişiler yapıyormuş orada aletlerle.
Benim kilo almam tamamen atıştırmayla bide menapozun etkisiyle oldu, direk ekmeğe saldırıyordum oda tetikledi zaten.
Ahhhhh ekmeği bende bıraksam çok daha hızlı kilo verecemde çok seviyorum ekmeği makarnayla bile yiyebilirim o kadar yani

Tansiyon ilacı kalp ilacı gibi ilaçlar kullanıyorsanız bu ilaçlar greyfurt la etkileşime girip istenmeyen hatta kötü sonuçlara sebep olabiliyor o yüzden bu kürü yaparken buna dikkat edin bence 😉
Onu söyledi zaten mutlaka doktorunuza danışın diyor.
Bende ilaç sorunu olmadığı için deneyeceğim bunu.
Evet canım en önemlisi sağlık. Ben de onu dert ediyorum zaten. Diğerine yapacak bişey yok😔

Bende de greyfurt yok. Dün akşam ben de bi tane görmüştüm onu deniycektim. Kefiri salatalık ve maydonoz ile çekiyor. O da güzel.

Evet canımcım yaa. Biraz kendime gelip bişeyler hazırlıyım da akşam havamız değişsin😊
Hediyeleşmek güzeldir. Çok yorma kendini, akşam eksik kalan adımı tamamlarsın🥰
Bugün alıp yapacağım bende bakalım tadı nasıl olacak.
Ahhhhh ekmeği bende bıraksam çok daha hızlı kilo verecemde çok seviyorum ekmeği makarnayla bile yiyebilirim o kadar yani
Bende öyleydim artık kestim sabaharı 1 yada yarım dilim çavdarlı ekmek yiyorum.

60 ta dur bakayım, geri git biraz... gel gel gel heh oldu topla tamam dur park et gibi olmuyor ki
benim eşim de aynı ya aynı
tüm yaz rezil gibi giyindim inat ettim kıyafet de almadım. Şimdi bu yaz görsün bakalım
bende inat ettim almadım
kıyafetlerim 36 beden :KK43:
kilom 54 tü... yaza kadar olurmuyum bilmiyorum :cry:

X