Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim
Gecmis olsun canim:KK43:

Yaa Allah kolaylik versin abla insallah cok olumsuz etkilenmemissinizdir
Hepimiz etkilendik ama ticaretle ,parayla ugrasan insanlar daha cok etkilendi :KK43::KK43:

Afiyet olsun canim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Anladim canim sinavinda basarilar diliyorum ♥️

Afiyet olsun abla ♥️♥️

Afiyet olsun canim ♥️
Sorma yaa bişey olcak diye korkuyorum. Tanıdıklardan biri dün sabah kalp spazmı geçirmiş. Önceki gün malzeme almış 18’lik kurdan, sabah bir görmüş 13’lük kuru gitmiş şakkadanak. Çok zor çok😔
Öslemiştim görmeyince bir gelse de neşem yerine gelse dedim ama yorgunluktan sızmış kalmışım . :silah:Senin niye moralin bozuldu ki üzüldüm bak. :KK14:
Aşkişkom dedin ya 500 gram daha gitti benden. :KK72:
Büşracan kizmadan menü ve spor bildirimini yapayim....:oops:
Doğru dün nöbette yorulmuşsundur.
Akşam öyle eşime üzüldüm moral gitti. Bi de adamın bugün doğum günü 😔
Afiyet olsun canım. ♥️
Teşekkür ederim
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 1.60
KİLONUZ: 58.50
HEDEF KİLONUZ: 50
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: MUHASEBE
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: HAMİLELİK
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: YOK
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: KIYAFETLER OLMUYOR :KK70:
Hoşgeldin canım
Ohhh pastelim de geldi ilham veren tabagiyla:super:afiyet olsun aşkişkoma :KK74:önce sarilayimmmm.
Sonra kiskanayim :63:
Evet ilham olsun diye koydum. Tabağı hazırlayıp masadaki herşeyi buzdolabına kaldırın. Böylece bir lokma da şundan alayım derdi olmaz😁
Günaydın ablacim ♥️

Günaydın abla afiyet olsun 🥰🥰

Hosgeldin canim aramiza inşallah hedefine birlikte ulasiriz
Bende elif 32 yaşındayim 🥰🥰
Bende 50 yi gormek istiyorum ama cesaretim yok :))
Günaydın teşekkür ederim canım

Eyvahhh eyvahhhhhh naptın sen öyleeee
Uzun zamandir oyle besleniyorum abla 😭😭😭
Ekmegi azaltip yediklerime dikkat edince kilo veriyorum
Simdi sporla 56-57 arasi koruyorum
Sorma yaa bişey olcak diye korkuyorum. Tanıdıklardan biri dün sabah kalp spazmı geçirmiş. Önceki gün malzeme almış 18’lik kurdan, sabah bir görmüş 13’lük kuru gitmiş şakkadanak. Çok zor çok😔
Yaa ticaretle ugrasanlara destek olsalar keske :KK43::KK43:
Günaydın kızlar hepimize mutlu bir güzel bir gün olsun 🙏🙏🙏
Günaydın canim ♥️

Günaydın kızlar hepimize mutlu bir güzel bir gün olsun 🙏🙏🙏
Günaydınlar
Uzun zamandir oyle besleniyorum abla 😭😭😭
Ekmegi azaltip yediklerime dikkat edince kilo veriyorum
Simdi sporla 56-57 arasi koruyorum

Yaa ticaretle ugrasanlara destek olsalar keske :KK43::KK43:

Günaydın canim ♥️
Şimdi yarım dilim ç.ekmek yedim,daha sonra açlık başlıyor tabi.
Sen bide sporda yapıyorsun bende oda yok yani.

Geçmiş olsun canım hepimiz kötü etkilendik doların başaşağı düşmesinden ama yapacak bir şey yok sağlık olsun buda geçer zamanla düzelmeyecek bir şey yok bir sen bir ben değiliz bir çok insan kötü etkilendi hemde çok kötü etkilendi eşine destek ol moral ver doğumgünü kutla bir nebze olsun unutmasını ve yüzünün gülmesini sağlamış olursun hayatta her şeyin bir çaresi var ama ölümün çaresi yok sağlık olduktan sonra herşeyin bir çözümü vardır ve en iyi ilaç zamandır :anne:

Hee yaaa valla çok üzüldüm çokta uygundu demekki kismetimde yokmuş ne güzel ben onu ekmek yapicaktim
canım bu bella naturanın çiğ karabuğday unu mu? bim de görüyordum dün aldım ben de. tek başına bu unla mı ekmek yapıyorsun? ben glütensiz diye aldım ama nasıl değerlendirsem bilemedim.

Aslinda bende ki pek spor sayilmaz ablada evin icinde surekli hareket halindeyim
O bile yeter zaten hareket ediyorsun hiç değilse .
Vallahi bu kadar olur. Karnım ağrıyo, adet olucam şiştim diye düşünürken bu video geldi😍Dur bi güzel izliyim ben bunu. Teşekkürler 🥰
Rica ederim bunu yapacağım bende greyfurt yok evde bugün alacağım bir tane.
Gün aşırı yapın diyor bunu.

Bende yazin 53-54 u gördüm ama simdi 56.5 dan asagiya inemiyorum

Diyet yapamiyorum cok fazla karbon tuketiyorum
Belki bir gun bende diyete baslarim :-)

Benim kızda aralıklı oruçla kilo verdi şu an 62 filan birde spora gidiyor inceldi epey.

yok sorun sende :KK70: bende değil :KK70:
sen çok beklemişsin :KK70: :KK70: :KK70:
şaka tabi.. emzirdiysen normal cnm
ben emzirmedim die hadi başlıyım dedm
valla emzirirken daha iyi kilo veriyordum, emzirmeyi bırakınca aldım.
çünkü alkol malkol, zararlı besinler tüketmeye başladım bir de yazdı. Off çok şuursuzca yiyip içtim maalesef :KK43:

45olayım diyorumda bende nerde eski kiloma dönmek artık 34 beden giyordum

45 biraz zor olabilir tabi :KK70: zaten 45 ne yaa çok zayıf, aralıklı beslenme candır, şimdilerde doktorlar sık beslenmenin pankreası yorduğunu söylüyor zaten. Ben sık beslenerek çok zor kilo veriyorum ya ve hiç tam doymadığımdan hep düşük tansiyonla geziyorum aklım da hep yemekte oluyor.

zipzip ben de işte 53 eşiğini kıramıyordum, bir türlü şimdi de 58 de takıldım kaldım.

çünkü alkol malkol, zararlı besinler tüketmeye başladım bir de yazdı. Off çok şuursuzca yiyip içtim maalesef :KK43:

45 biraz zor olabilir tabi :KK70: zaten 45 ne yaa çok zayıf, aralıklı beslenme candır, şimdilerde doktorlar sık beslenmenin pankreası yorduğunu söylüyor zaten. Ben sık beslenerek çok zor kilo veriyorum ya ve hiç tam doymadığımdan hep düşük tansiyonla geziyorum aklım da hep yemekte oluyor.

zipzip ben de işte 53 eşiğini kıramıyordum, bir türlü şimdi de 58 de takıldım kaldım.
şerefine mila :KK50: :KK70:

Teşekkür ederim

Doğru dün nöbette yorulmuşsundur.
Akşam öyle eşime üzüldüm moral gitti. Bi de adamın bugün doğum günü 😔

Teşekkür ederim

Hoşgeldin canım

Evet ilham olsun diye koydum. Tabağı hazırlayıp masadaki herşeyi buzdolabına kaldırın. Böylece bir lokma da şundan alayım derdi olmaz😁

Günaydın teşekkür ederim canım
Canım doğum günü münasebetiyle bütün tatsizliklari rafa kaldir sonra yeri geldiginde indirirsin :KK60: inşallah düzelir her şey ..:dua:
Bugün evdeyim kahvaltıyı geciktirecegim. Yedi kız arkadaş- hepsi edebiyatçı- nostalji olsun yılbaşı çekilişi yapalım dediler. Yazdılar adımızı kağıtlara birbirimize hediye alicik.... Bugün hediye bakmaya gideceğim canım o esnada ne kadar yürürsem artık hala yorgunum ama :KK14:

Önceden bir kiolda olupta 66 olmak çok acı geldi bana bir anda anlamadan fırladı.

obez deyince ben de sandım ki kilolusun
66 ne yahu
ay eskiden ben de 6 lı kilolara vay bee diyordum, şimdi aylarca 60larda gezince artık normal bir kilo gibi gelmeye başladı :KK70:
bir anda fırladıysa bir anda verirsin bence.

Birlikte kirariz insallah 53 u 🥰🥰

45 fenaydı zaten kemiklerim çıkıp kemk torbası diyordu eşim kızdırıyordu beni hep.
Benş m kızda aralıklı oruçla kilo verdi doğum sonrası kiloları kalmıştı,şimdi 62 filan spora gidiyor sıkılaştırıcı bişiler yapıyormuş orada aletlerle.
Benim kilo almam tamamen atıştırmayla bide menapozun etkisiyle oldu, direk ekmeğe saldırıyordum oda tetikledi zaten.

X