Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mesela sevdiğim bir yemek muhabbeti olunca eğer ki o anda canım çektiyse göğsüm şişer.yanim da biri bebek emzirsin göğsüm sızlar ve sıvı gelir doktora gittiğimde bana dediği annelik hormonları devreye giriyormuş ben çok korkmuştum hemen kendimi kanser etmiştim:bicak:

Mesela sevdiğim bir yemek muhabbeti olunca eğer ki o anda canım çektiyse göğsüm şişer.yanim da biri bebek emzirsin göğsüm sızlar ve sıvı gelir doktora gittiğimde bana dediği annelik hormonları devreye giriyormuş ben çok korkmuştum hemen kendimi kanser etmiştim:bicak:
İnce ruhlusun demekki🥰

Tamam canım 😘
Çay iyi geldi evet ama su içmeyi gün boyu unuttum resmen🤦🏻‍♀️ acemi şöför ahahahsh😬😬
😀😘

Aldirmadim canim cikolata verdim bununla yetin dedim . Suan kemik agrim , hafif usume var sabaha toparlarim bence
Geçmiş olsun canım

Yok canim kizar miyim yaa. Yerim yani sute bayilirim. Icinde sut olan hersey kabulum 😀😀
😀😘

Sagolun kizlar iyi geceler :KK68:
İyi geceler canım

Bugunku menum
08:00- yagda 1 yumurta, 1 dilim ekmek, 7 zeytin
Ara: 2 fincan az sutlu kahve, 1 tane sekersiz yulafli biskuvi, 2 kare bitter
13:00- 1 kase mercimek corbasi, 1 tabak salata, 120gr kadar tavuk eti, 5 yk makarna, 1 bardak ayran
16:00- 1 elma, 1 sekersiz yulafli biskuvi, 1 bardak sut
17:30- 1 tabak 9 kalorilik makarna

Su: 3,5 lt
Spor: 30 dk infrared isikli eliptik
10 000 adim
@Zipzip- @Kahve __Kokusu
Canım normal bir menü afiyet olsun 😘
Sporun nasıl geçti? Ağrıtıyor mu bacakları

Yarın yap ye canım canın çekmiş 🤗
🤗😇😂

Selam bende geldim.ne yapmam gerekiyor
Hoşgeldin canım

İyi geceler kızlar yarın güzel bir güne uyanalım hep beraber
İyi geceler canım

@sudem34 beni hatırladın mi?
O free takılıyor cnm ama arada okuyormuş özlüyor heralde 😍😘

Hanımlar artık çocukları yatırayım, ben demeyince yatmıyolar sağolsunlar. Hala bebek gibi yatırıyorum😂Bir de kar başladı burda, kar tatili olsun diye bekliyolar her öğrenci gibi🤣Hepinize iyi geceler 🌸
İyi geceler canım

ev sahibi icmeyince sekerde getirmiyor.ben cekiniyorum da şeker istemek için.o zaman o misafirlik bana eziyet gibi geliyor Çay kaşığı kadar kullanıyorum kaç kere denedim ama Allah'ım içemiyorum migdem kötü oluyor.
Verin la şu şekerliği şeker kutusunu Zeynebime askrhpozitif askrhpozitif ime ulen :sopa:

O free takılıyor cnm ama arada okuyormuş özlüyor heralde 😍😘

İyi geceler canım

Verin la şu şekerliği şeker kutusunu Zeynebime askrhpozitif askrhpozitif ime ulen :sopa:
Eskiden bizim takimdaydi. Ben yeni sayılırdim. Kapismistik. Yenmistik tabi ki onları. Eğlenceli biri sonra gitti. Öyle hatırladı mi diye sordum. 🤷‍♀️

X