Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayy kıyamam Allah bin kere razı olsun.rabbim hiç birimizi sevdiklerimizle sınamasın şafi ismiyle rabbim sifamizi versin:dua:
Bol bol oku olurmu en tehsirli ilaç dua🤗 bende de panik atak var gitsem doktora anında ilaç başlar ama kendimi törpüleyerek yaşamaya çalışıyorum ...
Allah bu günümüzu aratmasın şükür her halimeze diyelim inşaallah ♥️

Bol bol oku olurmu en tehsirli ilaç dua🤗 bende de panik atak var gitsem doktora anında ilaç başlar ama kendimi törpüleyerek yaşamaya çalışıyorum ...
Allah bu günümüzu aratmasın şükür her halimeze diyelim inşaallah ♥️
Canım YouTube da mistik yol diye bir kanal var lütfen ona bir göz at.bende de panik atak var orada çok güzel rahatlatıcı videolar var

Bizde de çoğu arkadaşlar şeker kullanmiyor eşimle ben şekersiz içemiyoruz 😅 hafta sonu gittiğimiz arkadaşlar kullaniyormus nasıl mutlu olduk🤣 şeker kullanmiyor değince otekilesyirsun resmen😆
ev sahibi icmeyince sekerde getirmiyor.ben cekiniyorum da şeker istemek için.o zaman o misafirlik bana eziyet gibi geliyor Çay kaşığı kadar kullanıyorum kaç kere denedim ama Allah'ım içemiyorum migdem kötü oluyor.

ev sahibi icmeyince sekerde getirmiyor.ben cekiniyorum da şeker istemek için.o zaman o misafirlik bana eziyet gibi geliyor Çay kaşığı kadar kullanıyorum kaç kere denedim ama Allah'ım içemiyorum migdem kötü oluyor.
Bı keresinde misafirliğe gittiğimiz yerde evde şeker bile yoktu😅 ben isterim ya yokSa icemem ki

X