Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun istesin canım sen niye degisiyorsun ki bence eski haline getirmelisin gözüm çok alışmış onun adına senin adına hatta spor bakanı cordelia bile yazılmalıydı benim görüşüm tabi çok üzüldüm ne yalan soyleyeyim
Bende şaşırdım :skandal:

Ablam neler neler istedi de ilk defa istediğini yaptın:sinirli::sinirli: hep oklava çekerdin çoğu zaman bana da değişik geldi 😂 neyse yeni adı hayırlı olsun ne diyim

Olsun istesin canım sen niye degisiyorsun ki bence eski haline getirmelisin gözüm çok alışmış onun adına senin adına hatta spor bakanı cordelia bile yazılmalıydı benim görüşüm tabi çok üzüldüm ne yalan soyleyeyim
Cook iyiyim bende teşekkür ederim

Bu arada sayfa ismi güzel olmuş hayırlı olsun.biz de zaten demiştik kaptan ne derse o olur kimse karışamaz diye seniiii @Cordelia 🤸
Gercekten güzel mi olmuş 😏 yani burada filiz ablanın emeği yok mu sayılıyor anlamıyorum elif kaptan keske degistirmeseydi burada filiz ablanın elifin cordelianın emekleri vardı keske. Ben karışma yüzsüzlüğünde bulundum ama sorun olmaz dimi:olamaz:

Gercekten güzel mi olmuş 😏 yani burada filiz ablanın emeği yok mu sayılıyor anlamıyorum elif kaptan keske degistirmeseydi burada filiz ablanın elifin cordelianın emekleri vardı keske. Ben karışma yüzsüzlüğünde bulundum ama sorun olmaz dimi:olamaz:
Farkındaysaniz siz gittiginizde bile basligi değiştirmedim
Ayrica ilk sayfada kaptanlarin sildim kendimi de sildim

nasılsın enerjik döndün maşallahhh
Çok sağol abla❤
Hoşgeldin canım 💋
Hosbuldum canım ❤
Cook iyiyim bende teşekkür ederim
Ben de çok iyiyim canim cok teşekkür ederim valla dan diye girdim başlığı görünce kusura bakma 🤦🏻‍♀️
Senin süren dolmamış git geri 🤦🏻
Gidemem ki o boşluk hissi fena alışmışız buranın temposuna

Olayı neden emek yoka vuruyorsun ki canım hepimiz biliyoruz kimin ne kadar emeğinin olduğunu, filiz kendisi istemis bayadir da diyordu benim anlamadım neden filiz istediği halde degistirilmeyecekti

Farkındaysaniz siz gittiginizde bile basligi değiştirmedim
Ayrica ilk sayfada kaptanlarin sildim kendimi de sildim
Biliyorum silmedigini önce keske hiç silmeseydin iste canim biliyorsun gelirdi filiz abla onu sen daha iyi tanırsın inatçıdır biraz huysuz tatlı kadındır.

X