Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gercekten güzel mi olmuş 😏 yani burada filiz ablanın emeği yok mu sayılıyor anlamıyorum elif kaptan keske degistirmeseydi burada filiz ablanın elifin cordelianın emekleri vardı keske. Ben karışma yüzsüzlüğünde bulundum ama sorun olmaz dimi:olamaz:
Evet güzel olmuş bu benim fikrim de.sadece sence ben mi öyle düşünüyorum geçmişi okuma imkanın varsa oku bir istersen canım.dediklerine katılıyorum. 3 arkadaşında emeği var burda ama ben ne yapabilirim?benim sayfam mi burasi:KK76:

Çok sağol abla❤

Hosbuldum canım ❤

Ben de çok iyiyim canim cok teşekkür ederim valla dan diye girdim başlığı görünce kusura bakma 🤦🏻‍♀️

Gidemem ki o boşluk hissi fena alışmışız buranın temposuna
Dun ne oldugunu biliyor musunuz
Tum gun yattim atesim vardı halsizdim,usuyordum
Sayfada bile zor durdum.pazartesi diye bildirimleri takip ettim
Filiz ozelden yazdi degistir dedi degistirdim sadece masterfit olarak bıraktım ,sonra kizlar dedi diye adimi ekledim
Isimlerin benim iicn bir onemi yok

Olayı neden emek yoka vuruyorsun ki canım hepimiz biliyoruz kimin ne kadar emeğinin olduğunu, filiz kendisi istemis bayadir da diyordu benim anlamadım neden filiz istediği halde degistirilmeyecekti
Olmazdı çünkü orada cordelia nın adı bile silinse aynı tepkiyi verirdim burada. Benim için bak benim için diyorum canım bu benim fikrim tamamen şahsi görüşüm onun adını görmeye alışmışım ki görmeyince tuhaf oldum açıkçası heryerde herkesin emeği var ama onların ki daha fazla

Olmazdı çünkü orada cordelia nın adı bile silinse aynı tepkiyi verirdim burada. Benim için bak benim için diyorum canım bu benim fikrim tamamen şahsi görüşüm onun adını görmeye alışmışım ki görmeyince tuhaf oldum açıkçası heryerde herkesin emeği var ama onların ki daha fazla
Niye gecen hafta tepki vermedin cordelia gidince silmistim
Cordelia gelince silmissin diye tepki verdi bana

Cordeliaa gittiğinde ilk sayfadan elif onuda sildi yıldız kaptanların arasında o zaman neden tepki vermedin canım şuan bu şekilde konuşmak bana çok saçma geliyor , filiz istemiş elifte filizin istediğini gerçekleştirmiş ben ikisine de saygı duyuyorum ve yapılan bir yanlış görmüyorum

Evet güzel olmuş bu benim fikrim de.sadece sence ben mi öyle düşünüyorum geçmişi okuma imkanın varsa oku bir istersen canım.dediklerine katılıyorum. 3 arkadaşında emeği var burda ama ben ne yapabilirim?benim sayfam mi burasi:KK76:
Benim fikrim de böyle olmaması gerektiğiydi çok tuhaf olmuş ne diyeyim kaptan istediğini yapmakta özgürdür ben tepkimi koydum gerisi beni bağlamıyor geçmişi cevap yazdığım icin bölük pörçük okuyorum

Cordeliaa gittiğinde ilk sayfadan elif onuda sildi yıldız kaptanların arasında o zaman neden tepki vermedin canım şuan bu şekilde konuşmak bana çok saçma geliyor , filiz istemiş elifte filizin istediğini gerçekleştirmiş ben ikisine de saygı duyuyorum ve yapılan bir yanlış görmüyorum
Onu görmedim ben görsem derdim ona da canım neyse herkes durumdan memnunsa bana da laf söylemek düşmez ne diyeyim 🤷🏻‍♀️ sana saçma geliyor olabilir ama bana değil neyse konu uzamasın

Benim fikrim de böyle olmaması gerektiğiydi çok tuhaf olmuş ne diyeyim kaptan istediğini yapmakta özgürdür ben tepkimi koydum gerisi beni bağlamıyor geçmişi cevap yazdığım icin bölük pörçük okuyorum
Kız sen sadece isime mi takıldın 🙄

Kediciklerin evi geldi. Onlarla uğraştım. Babam olmasa kuramazdım.♥️ Diyet Salata Diyet Salata

Eklentiler

• 20211221_161312.jpg
    20211221_161312.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 34
Peki gerçekten ciddi soruyorum.degdi mi bu kadar tartışmaya.@Zipzip- hak etti mi sence canım.yaziyi silince kötü insan silmeyince iyi insan mi oluyor.zaten kendiside ifade ediyor filiz istemiş ve yapmış zaten bayadir da sil diye söylemiş uzatmayalım yaa bak sayfa ne hale geldi kendimize gelelim💋😘

X