Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Buradan yazmayayim. Avrupa diyeyim. 🥳
Yol üzerindeyim bende 🤣iki ayrı yaka
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ:87,350
HEDEF KİLONUZ: 1. Hedef 77 2. Hedef 69 3. Hedef 63
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: rahatlık :) + kısa dönem hamilelik ilaçlar vs.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha önce ciddi kilolar verdim neden tekrar vermeyeyim :)

Selam herkese, yıllardır forum kullanıyorum diyebilirim. Ve Kadınlar kulübü sayesinde 50 kg a yakın KİLO verdim. Son dönemde hamile kaldım KİLO aldım ve gebeliğimin sonlanması ile birlikte daha da fazla KİLO aldım.

Hayatımda bazı dönemlerde KİLO verme isteği öyle bir geliyor ki tıpkı ilham gibi :) o an kafama koyduysam kimse önümde duramıyor. İnişleriyle çıkışlarıyla adeta savaşıyorum..
Bugün de o günlerden biri, hissediyorum..
Takımınıza kabul ederseniz sevinirim sevgiler 🤗
Hoşgeldin canım tanıdık geldi nickin cuma yarışlarında varmiydin🤔
Bende aşı oldum :confused:
Şifa olsun canım 🥰
Bugün ben de spora baslicam bırakmıştım ne güzel devam ediyordum kardeşime gidip geldim daha başlayamadım
Bugün başla ve erteleme canım🥰
Teşekkür ederim. Ben 2020 mayista 115 kgyu görmüştüm. Sonra biraz dikkat etmeye calistim ama emziriyordum bebegim küçüktü o zamanlar. Ekim 2020 de 111 kg ile bebek ek gidayla beslenmeye baslayinca bende diyete basladim. Başlarda cok cok veremedim. Ayda 2-2.5 kg verdim. Geçen yil aralikta 4.5 kgya yakin verdim. Sonra ocakta bazi sikintilar yaşadım. O ara yine veremedim. Şubatta da yine cok veremedim. Diyetisyen destegide aldim o ara ama çok veremedim yine.92 kg ile 14 martta şekersiz 21 güne basladim. 2 defa kacamagim oldu. Nisan ayinda da diyetisyen destegi almaya basladim. Mayis sonu 82ydim. Yazinda cok veremedim 1 eylulde 79dum. Sonra bu topikle birlikte yürüyüşlerimide arttirip bu kgya kadar geldim işte:)
🧿🧿🧿🧿🧿
Sayfa adı değişti. Operasyon iptal. askrhpozitif askrhpozitif Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal ♥️
Diyet Salata Diyet Salata seni de başka zaman dolaştıririz. 😘
Hadi ya o kadar hazırlık boşa gitti desene aksiyonda kaldı🤣🤣
Sayfada sıkinti mi var bende mi takiliyor asagi dogru cekemiyorum girip cikinca duzeliyor
Bende yok😅
Kizlar merhaba nasilsiniz
Moralim cok bozuk
Hic diyet yapmak istemiyorum
Canim cok tatli seyler istiyor ya :KK43:
Hayırdır canım neyin var
Gerçekten harikaymış böyle bir kampanya
Eskiden yapıyordu şimdi varmı bilmiyorum .aşı olmuşsun sende canım şifa olsun inşallah ☺️

Dükkan açmak da nasip olur inşallah canım 😍
İyi bari 😀 başladın yani diyete kızzz
Cnm cumartesi pzr pzts salı çrş en az 8 bin atmaya çalışıyoruz 😘
Cuma günü de yarışa katılmak istersen bekleriz 😘 sadece adım atarım dersen sarı takıma giriyorsun
Dükkan konusunda hayırlısı olsun diyorum canım 😬 evet başladım ilk birkaç gün afallarım sonrası çorap söküğü gibi gelicek inşallah 🥰
Hoşgeldin canım tanıdık geldi nickin cuma yarışlarında varmiydin🤔
Hoş buldum canım 😍
Cuma yarışlarında vardım tabiki 2017 de 3. takımdaydım, 2019-2020 de 5. Takımdaydım 🤗

Dükkan konusunda hayırlısı olsun diyorum canım 😬 evet başladım ilk birkaç gün afallarım sonrası çorap söküğü gibi gelicek inşallah 🥰

Hoş buldum canım 😍
Cuma yarışlarında vardım tabiki 2017 de 3. takımdaydım, 2019-2020 de 5. Takımdaydım 🤗
O zaman ordan nickin tanıdık geliyor canım 9. Takimdaydim sonra 6. Takıma gectim

Bugunku menum

Kahvalti 10.30
İspanakli yumurta
Dort zeytin
Bir dilim oeynir
İki dilim kadar lavas
Bol yesillik
Cay

Aksam 18.30
Bir tabak zeytinyagli kereviz yemegi
Yogurt
Bir dilim ekmek

2.5 litre su Eki Görüntüle 2973441
Zipzip- Zipzip-

20 Aralık Menüm
Sabah ılık limonlu sirkeli su
Kahvaltı 1 simit 🙈 2 dilim beyaz peynir 1 tatlı kaşığı reçel 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin söğüş yeşillik şekersiz çay
Öğlen 4 kaşık pirinç pilavı 🙈 4 kaşık kaze fasülye cacık
Ara 1 züber bar ,sütlü türk kahvesi
Akşam 1 kase mercimek çorba

2 lt su

Spor 4 mil leslie ve yürüyüş
Zipzip- Zipzip- @Aijoo

Eki Görüntüle 2973466

Menüm
Kahvaltı 06.30
İki yumurta ile mantarlı omlet
Bir parça peynir

Ara 10.30
Küçük elma kutu süt bir avuç haşlanmış nohut

Öğle 12.00
1 kase salata
Yeşil mercimek köftesi 5 adet
Çok az mantar sote

Ara 16.00
2 kare bitter

Akşam 18.30
1 kase mercimek çorbası
1 tabak fırında tavuk yemeği
1yk Pirinç pilavı

Su 2.5lt olmuştu herşey yolunda idi bebeği uyutunca mutfağa girdim
Bir dilim kaşar
1 avuç çiğ kabak
1 ince dilim tam buğday ekmeği üzerine salçalı sos 😑😑😑 çok üzgünüm bir daha olmayack
Zipzip- Zipzip- @Aijoo 😩😩😩

Sabah 1 dilim baklava
Öğle bir meyve tabağı yarım muz 1 elma-portal
Akşam 5 kaşık bulgur pilavı ve taze fasülye
21.00
2 hurma ve çay
23.30
Sütlü şekersiz kahve
1,5 litre su
Adım daha fazladır ama kızım tel istediği için yanıma almıyorum çoğunlukla @Aijoo
Afiyet olsun kizlar ♥️♥️♥️

Sen de balımm 😍

Hoş buldum canım 😍
Yaparsın yapacaksıın 😍 zaten yarısını hallettin gerçek bi yarış sayfasına gelmekle canım 😍 yaza hazırlıklar şimdiden başlasııın 💃 💃 en uzun gece bu gece sonra yaza doğru koşmaca

boyle parca parca yanit vermekte takip acisindan zor oluyor ama iyi oluyor o anlık hisettigimi yazmakta guzel mesela şimdi seninle 😘
Hepinizi çok seviyorum de yeter haha 😍

X