Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🌸Hadi hanımlar kimler benle spora geliyor💪Hadiii, inanın bana, spor daha enerjik yapıyor. Bu arada En az 5 dk ısınma ile başlayıp, en az 5 dk esneme ile bitirirseniz egzersizleri kas ağrısı olmuyor. Yeni başlayanlarda biraz olabilir. Ben yürüyüşten sonra bile esmene yapıyorum🌸
öyle boş boş davet mi olur gülüm yaaa mutfak masasında leptap başından kalkıp arka odaya gidecek halim yok soğuk , amaaa şöyle şuraya kıpır kıpır oynak bir müzik atsan belki kalkar iki hareket yapardım:KK8::KK70:

Bir gül ve şunu diyen bir yazı 'GUNAYDIN DIN GÜN HarbiSOHBET Harbi' görseli olabilir'GUNAYDIN DIN GÜN HarbiSOHBET Harbi' görseli olabilir
Günaydıın 😘

Hava da çok soğuk olduğu için zarar görmemiştir daha önce 1 hafta gitti elektrik o zaman herşeyi tüketmek zorunda kalmıştık
Adana nın köyleri de sıkıntılı ya arkadaşım anlatıyor 😔 Allah kolaylık versin canım

öyle boş boş davet mi olur gülüm yaaa mutfak masasında leptap başından kalkıp arka odaya gidecek halim yok soğuk , amaaa şöyle şuraya kıpır kıpır oynak bir müzik atsan belki kalkar iki hareket yapardım:KK8::KK70:
😂😂😂oldu balkonu da salona katak mı🤣🤣🤣🤣hadi gel, akşam zor oluyo. Sonra üstüne de bir Türk kahvesi içeriz, benden😉

Aldığım alıntıları yanlışlıkla bozdum😖burdan yazayım.
@Tempus hoşgeldin canım.
Aijoo Aijoo benim diyetisyen bazı hafta hindi füme yazıyo. Ben gitmişim hindi salam almışım😂kahvaltı fotosunu atmıştım. Cevap geldi “salam mı o” sakın çok zararlı dedi. Tabi onu yemeyi seçersem zeytini çıkarmak zorunda kalıyorum😖
Elhan Elhan ım senin sayende ben huzurla evde sporumu yapacağım, iyi nöbetler 🥰
Hindi dana füme var ama salam sagliksiz. Benimde listelerimde oluyodu oyle alistim

🌸Hadi hanımlar kimler benle spora geliyor💪Hadiii, inanın bana, spor daha enerjik yapıyor. Bu arada En az 5 dk ısınma ile başlayıp, en az 5 dk esneme ile bitirirseniz egzersizleri kas ağrısı olmuyor. Yeni başlayanlarda biraz olabilir. Ben yürüyüşten sonra bile esmene yapıyorum🌸
Beeen :KK76:leslie açıp iki göbek atayım 😂 kıvır kıvııırrd

X