Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar akşamdan beri elektrik yok su yok 66.5 kilom -400 benden ses çıkmayabilir elektrik gelmezse Cun ku bi süre sonra internette gidiyor
Hangi sehirdesin cnm
Niye birden ikiside gittiki bellimi ne zaman geleceği
Buzluktakiler salmasin

Sorun yok canim cuma tartilirsin
yarin sabah bir tartilayım ama buraya yazmayayim
ilk zamanlar tartişma normal huyları ogreniyorlar insa duzene otururlar evet abla yarın tatilayim bi tarti ne diyecek bakayim
İyiler hamdolsun iyi gidiyor sinavlari basliyor onlarin yerine ben geriliyorum Senin meslegin ne iyi tatiller kuzucuguna
ben kimya ogretmeniyim simdi calismiyorum insa dilimi iyice gelistirdikten sonra istiyorum .. su an dil okuluna gidiyorum

Eline sağlık canım kırmızı takımda herkez güzel kilolar vermiş herkizi teprik ediyorum başta kaptan Aijoo Olmak üzere

Nette kırmızı saçlı anime olarak aratip buldum canim. Bu saatte birşey yenir mi kiz gizli ajan misin
Havalı ama yımırta kı yımmırta

Kv ile aramda iyidir giciklik olsun diye yapiyir bana benimkinin huyu bu adam gurme sanıyor kendini ..
illa bir kusur bulur tuzu eksik der hiç birşey bulamasa çorba çok sıcak der
Tatlı bir gıcıklık o zaman tmm

Günaydın ablacımhee Antalya tımım cınım
Rica ederim iyi ol sen

Tebrikler

Ellerine saglik cnm
Aijoo çok tebrik ederim süper eksi

Kahve __Kokusu senide cok tebrik ederim cnm gr ciyim diyordun ama 2 günde kilona göre cok güzel eksi gelmiş
Gozum kulağım onlarda benim de
Hadi yine iyisin takim degistirmedin tatlim
Ama belki pastel size gelebilir

Cuma 89
Pazartesi 88.7

Günaydınlar hanımlar tartıldım 61.05 çıktım 3 gündür wc sıkıntım vardı
Tebrikler abla :)

Yaaa ay çok geçmiş olsun canım şişlik var mı oynatabiliyor musun

Takım için şu diyeti yaptım.. 200 gramla kaybetmek üzücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…