Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah tartıyı görünce çok üzüldüm ama karnımda kıpırtılar başladı eve gittiğimde sorun çözülecek inşallah 😍😍 şimdiden mutlu oldum
Ayy ay hadi inşallahh :KK9: ay çocuğun da seni alkışlarmış anneler alkışlıyo ya pırt yapınca 😂😍😆kaç yaşında bilmiorm ama pot mu kırdım ki neyse nokta .

Sağol canısı lor peynir kattım içine sadece.:KK200:
Afiyet olsunnn 😘

Geçen hafta
73.6
Bu hafta (regl 1.günüm bu gün)
73.9
Fark +300
Zipzip- Zipzip-
Kaptanım Masterfite katılıyorum ❤️💙❤️❤️Eki Görüntüle 2971464
Canım regl başlamış çözülür artık 😘😘😘

Kim vurduya gitmiş canim:KK51:
Söylemiyorlar.
Senle ozan atışmasına girmek için biraz kızdırmak mı istediler :p ay hepsini dikseydin ayağa 40 dk 👿 😂😂

Yalnız kızlar şu an aydınlandım. Bu asıl kilo değildir de ödemdir değil mi? Çünkü diyeti bozacak öyle büyük kaçamak falan yapmadım. Sekiz günlük kabızlıktandır diye düşünüyorum. Okulda şimdi bir hocamla konuşuyordum da sorun çözülsün 3-5 güne verirsin dedi
🙏
60kiloyum 60kiloyum canım seni çok çok tebrik ederim tekrardan😘😘😘😘

Kaptisim eline emeğine sağlık
60kiloyum 60kiloyum harikasin.. ezip geçecez demiştim dimi :KK70:

Mavi takim birinci olmus tebrikler 60kiloyum 60kiloyum
Ve tabiki takim arkadaslarimida :KK66:

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar ben de çok mutlu oldum 🤩🤩🤩

Tüm takım arkadaşlarıma gösterdikleri azim ve özveri nedeniyle çok çok çok teşekkür ediyorum 🙏💙🧿

Sari takım ayaklarınıza sağlık 🙏
Kırmızı takım, belki bu hafta farklı sebeplerden artılar vardı ama eminim bir sonraki cuma bunların hepsi güzel bir eksiye dönecek. Moral bozmak yok 🥰🥰🥰

Wc yok ama 5 günde 500 gr fena değil👍
Eki Görüntüle 2971474
Çok çok iyi canım devam 😍 :KK9:

Oyy 83ler de gelmiş harikasın kuzum :KK9:

Evet canım kesinlikle öğünlerimi düzene sokacağım. O kadar azaltmak da çok etkiledi. Her zaman uygulanabilecek beni diyetten biktirmayacak yemekler yiyeceğim 💃
😍 işte buu

Geçen Cuma 87.4
Bu Cuma 87.9
Fark +500

Tekrardan özür dilerim en kısa sürede toparlayacağım artık😞
Bu hafta yarışmaya katılmayacağım canım Zipzip- Zipzip- çok yorgun hissediyorum kendimi kafa olarak vücut olarak..
Daha hafif beslenerek arada yürüyüş yaparak toparlamaya çalışacağım..

@fesang Zipzip- Zipzip-
Olsun canım tam gaz devam :KK66:

X