Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle deneyeceğim Seher Akgül' ü YouTube den takip ediyordum instaya da ekledim güvendiğim bir hanım...
Tarçınlı kahve, limon elma detoksu cebimde artık :super:
Ay sen de mi izliyosuuun çak :KK5:

Merhaba, ben Zipzip- Zipzip- ın pandemi öncedi grubundan arkadaşıyım 🥰 Link verdi sağolsun😊
Hoşgeldin canım 🤗

Vallaha mı elim ne ara yandı :eek: iyiyim canım bu ara bi alıyorum bir veriyorum dikkat ediyorum 2 gündür belki cuna listelere girerim🤭 sen nasılsın canım 🤗
İşşte buuu ikimiz de yarın giriyoruzz listeleri sallıyoruuuzzz :KK76:

Kaptanım odaklanamiyorum, herseyi yemek istiyorum. Gece uyaniyorum agzima ne bulursam tikmak istiyorum. Kendimden korkuyorumz eskiye donmekten cok korkuyorum :'(
Bu hafta kp işe gitmedi, arabayla getirip götürüyor abla ama işe giderse napcam bilmiyorum. Okuldan almakta istemiyorum çok mutlu. Off kafam öyle dolu ki, o kadar çok düşünceler var ki
Canım kafandakileri boşaltmanın en iyi yolu yazmak herşeyi dök kağıda 😍 bu birinci adım

merhaba hanımlar.. bugün öğretmenlik hayatımın en zor günlerinden biri.. 2 sene önce mezun olan öğrencimizin vefat haberini aldım. öyle çok üzüldüm ki.. :110: son zamanlarda bir çok şeye stres yaptım üzüldüm kızdım. ama dertlerime şöyle bir baktım da hepsi boş gelip geçici şeyler. yaşadığımız anın kıymetini bilmeliyiz. tüm sevdiklerimizi sanki son kez görüyormuşuz gibi kırmadan incitmeden doya doya sevmeliyiz. anne olduktan sonra böyle ölümlere daha çok üzülür oldum. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın :dua:
Allah rahmet eylesin canım 😔

Yaa hemen yapacagim yarin. Tarcini da kahveyi de cok severim. Hindistan cevizi yagim da var evde . Tesekkur ederim :KK49::KK49:
Şimdiden şifa olsun 😍

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Bende bunu anlamıyorum çoğu şey ülkemizde yetişiyor ama dolarla birlikte zam geliyor okey benzin gaz artıyorda bu kadar yüksek fais zam aklım almiyor

Abla amaç başka diye düşünüyorum
Sağol kuzum inşallah toparlarim 🤗😘

Çok tatlısın var ya :KK48:
Tatlım takımda çok sevdiğim bir arkadaşım vardı @birbeste ...biz akraba olalım hiç ayrilmayalim dedik. Benim büyük oğlanı beğendi bana kızıni verdi. Küçük oğlan da filize kaldı ..Filiz olmaz büyüğünü isterim dedi çünkü küçük olan biraz anacı......bu şekilde dünür olduk. Sonra benim dünür bir gitti daha da gelmedi...dünürlük bu şekilde düşmüştür sanırım..Şimdi aypare evet derse sonra benim dünür de gelirse o zaman ...........yerim işte :KK14:
:KK74: canım benim :KK68:
olsun yedekte bulunsun :KK70::KK70::KK70:

Daha gelmeden aratti. Altın 900 u geçti. Dolar 16 olacak az kaldı. 😭
En kötüsü de işsizlik kapıda 😔 işverenin bu ücretleri ödemesi mümkün değil, özellikle küçük iş veren bir kişinin maaşı masrafı iş verene maaş sigarta yemek yol en az 7 bin.. işsizlik iki katı articak 2 kişinin yapacağı işi bir kişiye yikicaklar çoğu kişi işsiz kalacak . 🤷

Selam...ben menumu yazayım kaçayım.... bebeler beni bekler oyuna...

Sabah 8
Minyatür ekmeğin içine peynir domates biber
2 mandalina

Ara 10
Yulaflı bar tadimin

Ara 12.30
Yarım muz

Öğle 14.30
Bı kase mercimek çorbası
Bol salata
2 servis kaşığı fırında kızartma bir parca beyaz ekmek kabuğu

Su 1litre
1litreye yakın ödem çayı

Akşam için bişey yemiyecegim ama WC korkuma leblebi yiyebilirim bir avuç

Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canim.♥️
Sabah
1dilim kepekli ekmek arası labne
9.30 sade kahve
12.30 nohut yemeği 1 dilim kepekli ekmek
14.yeşil çay
16.türk kahvesi
17.30 nohut yemeği yoğurt
20.30 çay 1.kuru incir 5 6 kuru üzüm
2lt şu
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim ♥️

En kötüsü de işsizlik kapıda 😔 işverenin bu ücretleri ödemesi mümkün değil, özellikle küçük iş veren bir kişinin maaşı masrafı iş verene maaş sigarta yemek yol en az 7 bin.. işsizlik iki katı articak 2 kişinin yapacağı işi bir kişiye yikicaklar çoğu kişi işsiz kalacak . 🤷
evet küçük işveren bu ücretleri ödeyemez. satışlar da düşecek çünkü fiyat artışlarından.

X