Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar merhaba
Ne okulda ne de evde musait olup yazabildim

Size bir sorum var ben her yere gec kalan biriyim. Naail erken gitmeyi başariyorsunuz. Ben her derse gec kalirim her gittigim yere son anda ya da 10 dk gec giderim nasil yapacagim bilemiyorum :KK43:

Neyse bugun adim sayimi atamadim sanirin hem adim sayimi yazayim hem de menumu
Asla geç kalmam..erkenciyimdir...stres olurum bir yere giderken... erken kalkmaya erken yola cikmaya çalışırım hep ya yetisemezsem diye...

Benim bir arkadaşım saatini 10 dk ileriye alırdı hep geç kalmamak için...

Kizlar merhaba

Size bir sorum var ben her yere gec kalan biriyim. Naail erken gitmeyi başariyorsunuz. Ben her derse gec kalirim her gittigim yere son anda ya da 10 dk gec giderim nasil yapacagim bilemiyorum :KK43:

Hahahaha nolur kusura bakma güldüm çok tatlısın :))

Canım derse geç kaldığında bişey demiyor mu idare??

canım o 2 noktalar ne sanki böylesin :işsiz:
😂 kız ilkyardım filan mı acaba dedim başka bi branş örtmenim 😂
Çok dikkatli bir Sebastianimiz var :KK9:
Canım meslek hayatımda ilk kez bu tür eğitim veren bir okulda çalışıyorum. Tayin doneminde Antalya/ Merkez' de çok okul açılmadı bana. Bu okulu tercih eden çok öğretmen olmadigi için kolay atandım. İlçelerde nitelikli okullar vardı oralar da eve uzak olduğu için yazmadım. Öğrenci profili vasatın da altında yazı yazmakta okumada zorlananlar var, ne öğretebilirsek kâr görüyoruz. :KK68:ben de bu konularda ilk yardimciyim :-)

Çok dikkatli bir Sebastianimiz var :KK9:
Canım meslek hayatımda ilk kez bu tür eğitim veren bir okulda çalışıyorum. Tayin doneminde Antalya/ Merkez' de çok okul açılmadı bana. Bu okulu tercih eden çok öğretmen olmadigi için kolay atandım. İlçelerde nitelikli okullar vardı oralar da eve uzak olduğu için yazmadım. Öğrenci profili vasatın da altında yazı yazmakta okumada zorlananlar var, ne öğretebilirsek kâr görüyoruz. :KK68:ben de bu konularda ilk yardimciyim :-)
Ablaacim yaa al birini vur ötekine...bizim öğrencilerde sizden farklı değil....bizim okulada çıraklık sınıfı açılacak mis..tüm meslek liselerine sınıf açılacak mis böyle...

Ablaacim yaa al birini vur ötekine...bizim öğrencilerde sizden farklı değil....bizim okulada çıraklık sınıfı açılacak mis..tüm meslek liselerine sınıf açılacak mis böyle...
Eskiden meslek lisesine başarılı öğrenciler sınavla alinirmiş şimdilerde ortalaması düşük öğrencileri yönlendiriyorlar sulişim öğretmenliğin tadı tuzu kalmadı. O kadar yanlış ki ciraklarla meslek lisesinin karışık olması. Çıraklar haftada bir gün geliyor çocuk gündelik hayatında yapamadığı serkeşligi o bir güne sigdiriyor. Onların içinde bilinçli olan da var ama Teksas gibi bizim okul. Küfür , kavga hiç eksik olmuyor.

Kizlar merhaba

Canım koluna bir saat takıyorsun onu on dakika ileriye alıyorsun. Evdeki duvar saatini de öyle yap. Ben de tam tersi hep erkenciyimdir. Nolur nolmaz korkusu vardır ben de...dakik olmayan insanlara da gizli gizli sinir olurum. Yüzlerine demem tabi :oops:

Asla geç kalmam..erkenciyimdir...stres olurum bir yere giderken... erken kalkmaya erken yola cikmaya çalışırım hep ya yetisemezsem diye...

Benim bir arkadaşım saatini 10 dk ileriye alırdı hep geç kalmamak için...
Ben de simdi alacagim sagolasin
Hahahaha nolur kusura bakma güldüm çok tatlısın :))

Canım derse geç kaldığında bişey demiyor mu idare??
Iste sorun orada 2.kez uyarildim :KK43:
Siz ne ogretmenisiniz?
Canım koluna bir saat takıyorsun onu on dakika ileriye alıyorsun. Evdeki duvar saatini de öyle yap. Ben de tam tersi hep erkenciyimdir. Nolur nolmaz korkusu vardır ben de...dakik olmayan insanlara da gizli gizli sinir olurum. Yüzlerine demem tabi :oops:
Tamam evdeki saatleri hep ileri aloyorum hemen

canlar kalsiyum potasyum da çok etkili tansiyonda, malesef düşük alıyoruz :KK43:

aaaa kansızlık da var o zaman? :eek:

çok geçmiş olsun kaptancım

boxing-emoji.gif
Şuan tahlillerim iyi geldi ekimde yaptirdim. O zamanlar b12, demir eksikliği vardi

tamam olmuş 🤗
ay ben de yine 2 boyutta atmışım adım resmini 😅 telden atınca burda düzenlemek gerekiyor of
bu saatte beni yalnız bırakmadın saol kuzum hayırlı gecelerrr:KK74:
Her zamannn😘😘😘
Günaydın güzel takım 🥰🥰🥰🥰 açılışı ben mi yapıyorum ❤️💚💙💜🤍💛

Buz gibi ve karlı Eskişehir den günaydın 🌼

Günaydınlar yağmurlu bir İstanbul sabahından..

Günaydın....çok şükür burda hava açık bugün gün yüzü görebildik... ins akşama yağmaz... dışarda yım çoluk çocuk yağmurda rezil oluyoruz 🥴🥴🥴

Günaydın canlar geçmişe bakıp geliyorum
Günaydın herkese canlar 😘😘😘🥰🥰🥰🥰

Gunaydin
Sonunda 58i ucundan gordum Allahim insallah yarina kadar batirmam yediklerimle
Bugun cok isim var
Hepsini erkenden halledip okula erken gidecegim

Bugun yavrularima biraz bagirdim, kotu davrandim gonderdim krese yuregim paramparca :KK43:
Bazen hepimiz yapabiliyoruz. Akşam guzel karsila cocuklari💕 onlar daha cabuk unutuyor

X