Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20211215-234758.png
    Screenshot_20211215-234758.png
    155,3 KB · Görüntüleme: 15
Keşke öyle arkadaşlarımız olsa :KK70:
:KK36:
Teşekkür ederim kızlar bu gece biraz zor gececege benziyor sıcak havluyla uyudu
canım nasıl oldu kızın,geçmiş olsun
Evet canımmm ♥️🤗 ben 12 öğrencisi olan 1. Ve 2. Sınıfların birleşmiş sınıfta okuduğu bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim 🥰🥰🥰 senin branşın ne 🤗
ay çok tatlııııı 💘
Günaydın kuzum 🤗♥️ @Pikachu_ nikin çok hoşuma gidiyor 🤗 takımda bir kaç favori nik var çok beğeniyorum
kimler kimler 😁
Ben de teşekkür ederim öğretmenim. :KK60:
Ders kaçta başlıyor:confused:
Seni şimdi hazırlanırken hayal ettim. 🥰
Benim bugün 12.00' de dersim var. Motorculara ve aşçılara toplam dört saat. Keyifle gidiyorum. Aşçılarımın çoğu otellerde çalışıyor.
Şimdiden iyi dersler Allah çocuklarına zihin açıklığı versin. :dua:
canım kafam karıştı edebiyat öğretmenisin ama motorculara aşçılara ne eğitimi veriyosun cnm :KK200:

:KK36:

canım nasıl oldu kızın,geçmiş olsun

ay çok tatlııııı 💘

kimler kimler 😁

canım kafam karıştı edebiyat öğretmenisin ama motorculara aşçılara ne eğitimi veriyosun cnm :KK200:
Ustalık kalfalık belgesi alanların kültür derslerini de alması gerekiyor müfredatta ..Türk Dili ve Edebiyatı dersleri de var . Haftada iki saat ..

Günaydın hanımlar..
Dün çok kötü bi gün geçirdim detaya girmeyeceğim😭
yürüyüşüm 5-6 binlerde kaldı o yüzden özür dilerim fesang fesang Zipzip- Zipzip- @Filiz16
Kilomu da birazdan bildiririm dünkü balıkta çarptı sanırım karnım midem çok fena 🥶
çok geçmiş olsun canım glutensiz çorba filan mı yaptın patates vs :KK43:

Az önce tartıldım neredeyse 70 olmuşum neyse uçurumun kıyısından döndüm :işsiz:
69.9 olsun ya Allah başka dert vermesin. :silah:
Zipzip- Zipzip- @Filiz16
Veriririm ben veririm ..filizin dediği gibi öküz gibi yemişim ağlamanın faydası var mı :KK14:
verirsin tabi kiii buraya gelmişsin e ne kaldı biraz dikkat edip adım atmak 😍

Günaydınlar herkese. Bu hafta sağlık mutluluk ve bol eksili kilolar getirsin inşallah :KK76:
sende durumlar nasıl kaptancım 😍 katılcak mısın cuma günü masterfit e?

Herkese iyi geceler. :KK68:
Allah rahatlık versin kızlar. :KK15:

iyi gecelerrr 😍

Mrb grubunuza yeni katilimci kabul ediyor musunuz. Araniza katilmayi cok isterim.
ADINIZ:KK70:eniz
YASINIZ:35
BOY:1.70
KILO:85.1
HEDEF KILO:69
MEDENI DURUM:Evli
MESLEK :Ogretmen
COCUK SAYISI :2
KILO ALMA NEDENI :dogum ve Sagliksiz beslenme
SAGLIK SORUNU:Yok
KILO VERME NEDENI: Eski zayif gunlerime donme ozlemim ve kilonun beni mutsuz etmesi

canım hoşgeldin 😍 ne güzel bir nick 🌑
boyun da süper ,diyetisyenin menüsüyle tekrar 60lara ineceğine inanıyorum 😍

merhabalar kızlar

pazartesi kilo bildirimim

cuma: 66,3
pzt: 66,3

sabit çok şükür
öpüyorum hepinizi :KK15::KK15::KK15::KK15:

Zipzip- Zipzip- @Filiz16
yaa çen nerdesiiiiin balım benim :KK60:

Zaten annemler de benimleydi 😁😁
kııız eve dönücem heyecanlıyım deyince 😂

Pazartesi tartisi 71.9
En son tartimla sabitim.
Zipzip- Zipzip-
ha gayret canım sabit olman çok çok iyi pazartesiii :KK9:

Bime filtre kahve gelmişti aldim ama beğenmedim degisik bi koku var almak istiyorsanız almayın :KK70:
A101 deki güzel cnm cafexti markası :KK66: türk kahvesini de çok beğeniyorum keyfe markası,sert seviyorsan siyah renklisi de var özel seri yazıyo :KK200:
Filtre kahveyi sevemedim yaa
kaptancım aromalı denesene, kahve dünyasının da güzel :KK66:
Abla kalabaligiz ama bir yazan bir daha gelmiyor cogu zaman 🙈🙈🙈
bi karar veriyolardır sonra amaaan boşver 1 ocakta başlarız diyolardır sonra vınnnnn buzdolabına pastaneye kebapçıya
homer-simpson-simpsons.gif

Kahvaltindan önce fenalastim 🤐
Kulak cinlamasi, mide kasilmasi, elim kolum kalkmadi kendimi koltuga zor attim. Bayilcak sandim. Neden oluyor bilmem ama ara da oluyor böyle 😑
Çok geçmiş olsun acaba tansiyonun mu düşüyor? Bana mide kasilmasi hariç aynılarını oluyor başım dönüyor bir de tansiyonum düşük
Akşam pilav patates yedim. Bence artik vucudum sekerli seyleri istemiyor. Hep bir baş ağrısı. Geçen hafta iyi cozutmuştum butun dengemi bozdum
canlar kalsiyum potasyum da çok etkili tansiyonda, malesef düşük alıyoruz :KK43:

Normalde benimde düşüktür. Evde alet olsa olcecegim ama yukseliyor mu cikiyor mu bilmiyorum. Eskiden durduk yere agzim yuzum morarir yigilir kalirdim oyle olmaktan korkuyorum
aaaa kansızlık da var o zaman? :eek:

Allah şifa versin. Ben de çocuğu anneme bıraktım sabah hastaneye götürecek, hiç bitmeyen geniz akıntısı yapmışlar
çok geçmiş olsun kaptancım

Anladım ben beraber spor yapacaklar 😂
boxing-emoji.gif

X