Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tam çocukları almaya giderken 4’te geldi. Biz gelene kadar ısınmış biraz. Neyse bişey sorcam😁şu herkesin altındaki benzin ve hız göstergeleri nasıl yapılıyo 😄

Evet yaaa hep aklımdaydı Zipzip ama hem hazır değildim hem de hep bi olaylar oldu. Neyse sağlık olsun. Seni görmek de ayrıca güzel oldu 😍

Abooow spor üstüne adım mı tamamlıycam 😬

Maşallah hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla gelsin inşallah 😍
Hesap detaylarinda kg bölümünde 🤣

Tam çocukları almaya giderken 4’te geldi. Biz gelene kadar ısınmış biraz. Neyse bişey sorcam😁şu herkesin altındaki benzin ve hız göstergeleri nasıl yapılıyo 😄

Evet yaaa hep aklımdaydı Zipzip ama hem hazır değildim hem de hep bi olaylar oldu. Neyse sağlık olsun. Seni görmek de ayrıca güzel oldu 😍

Teşekkür ederim 🥰

Tarcinli sut cok guzel kesiyor tatli istegini bir dene istersen
Denerim canım 💕
Bu cuma dahil olmasam iyi olacak 😀 gitme olayları olunca benim haber arada kaynadı 🤭 Allah nasip ederse yine anne olucam rahat battı bana malum 😅 yine de sen bilirsin tabi ki 😬
Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına alıp güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏

Elhan abla sen ogretmendin dimi.. öğretmenlik bölümü okumadan ogretmen olma yolu var mı :KK70:
Var canim
Okudugun bolum ile ilgili formasyon egitimi alip kpss ile atanabilirsin
Yani masterfitte 8000 adimcik cok degil :-)
Katilmak zorunlu degil ama yaparsın bence 🥰🥰
Menümü yazayım
Sabah
Peynir ve zeytin
Ceviz
İki dilim ekmek
Şekersiz çay

Öğle
Bir kase kara lahana çorbası
Mücver

Akşam
Bir kepçe kara lahana çorbası
Mücver
Acı turşu biberi

Su 1.5 litre spor yok

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ♥️

Ben de seni hiç unutmadım canım ❤️
O zamanlar eşleşme yapıyorduk bir defa ortim olmuştun. İnşallah istediğin gibi ideal kilona birlikte ineriz. Ben de 60' lara inmek istiyorum.

Bu cuma dahil olmasam iyi olacak 😀 gitme olayları olunca benim haber arada kaynadı 🤭 Allah nasip ederse yine anne olucam rahat battı bana malum 😅 yine de sen bilirsin tabi ki 😬
Bu hamilelik haberlerine çok seviniyorum. Hiç tanımadığım biri olsa bile içim kıpırdıyor o an ☺️
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🧡

X