Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin ❤️💙 hosbuldum❤

Ayyy bana 60 oldum deme
Ahhh nerdeee
Hosgeldin canim 🥰

Aaa ne yaptin neler yedin öyle 🤭🤭
Neler yemedimki hir insan hergun kunefe yermi🤧
Senki makarnayla dolmayla ekmek yiyip zayiflayan insansin 70kiloda neymis :KK70: :KK70: :KK70:
Ya yokk bir annonce moda girmem lazim gecen seneki benden eser yok sekerim dusuyir yemeyince vucut alisti yemeye
En dusuk kac kgydun bilmiyorum canim. Ama aldigin gibi verirsinde. Kafani toparla odaklan, bak bizler nerelerden geldik. Son alinan kilolar cabuk gider üzülme 💛🧡
Gecen sene haziranda suanki kilomda idim 70.5 ve gecen sene bu zamanlarda 59 kilo idim

Eline sağlık canım , kızlar mavi takım bu adımlar ne böyle , hiç yakışmıyor bize . Valla oturup ağlamak istiyorum sinirden . Kalkın bakayım kaldırın totoşunuzu. Benimde çok işim var saat 15 te kızı okula götüreceğim en az 5 saatim yollarda geçecek . Kalkın bakayım adım atmaya haydiiiii....lütfen ya 😭 hiç sevmiyorum yenilgiyi
Yenilgiyi sevmiyorsan bizim takimda olmalisin cicim 😍😂

Cordelia kendi tasiyor canim oraya
Anladım kaptanım 🥰
benim gibi okuyorsun işte gülüm okuyup unutuyorsun :rolleyes:
Hiç sorma abla artık kendimden şüphe ediyorum 😬
olsun canim evde duvara karsida yurudugum cok oldu onemli olan hareket 🤗
💪 Hareketin olduğu yerde bereket
Yanlız değilsin 😌
Selamm canım hoşgeldin 🤗
yok kuzum ondan degil :sus:
yandaş bir produksiyon var hep ondan hep ..
reytingler ondan düşüyor

napacagız bilmiyorum :KK35:

cuma günü ezecegizzz baska care yok :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
🤣🤣Maviş maviş ezmeleride güzel olur
gostermelik kavga gercege donusur allahım sen muhafaza :KK64::confused: bizim seyirciye ihtiyacımız yok aman az olsun oz olsun gelsin bizim olsun :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Kurgu diye ayiranda olma valla🤣🤣
Mavi takımın acitasyOn yapmak için söylemiyorum ama inan şuan envayi çeşitle senlendirdigim her gorenin istaha geldiği kahvaltı soframdan yimarta salata yiyerek kalktım.Yaptigim pizzanın kalan son dilimi bana bakıp ağlıyor aman ben yüzüne bile bakmadım 😔Peki neden bu kadar mucadele bu kadar acı sadece ama sadece mavi takımı cuma şampiyon yapabilmek için Belki bu süreçte yiyemediklerim yüzünden biyerim şişecek memem kafam kadar olacak olsun ben herşeyi göze aldım 😔
Şuan pazar kahvaltısi yapiyorken akşam beyimle cocuklarimla keyif yapayım karbonhidratla aşk yasayım diye dusunuyorsaniz bir yelerde aç bir kaptaniniz ve size çok güvendiğini hatırlayınız💙💙💙🤣🤣🤣🤣🤣
@Tutaste53
@nehir6161
@bluegreeneyes
@Umutumut82
@Noisy Girl
@Ytmz
@fantastikaaa
@Aioojo
İçim acıdı resmen 🤣🤣
Sen reyting toplamaya uğraş biz seyircisiz de yeneriz :süslü:
Vurdu ve gol oldu 🤣🤣
Hafta sonu is bitmiyor birde ptesi hafta sonunun temizligi yapiliyor bu uc gunu yasaklasinlar :KK43:
Kesinlikle bu hafta misafir üstüne misafir 😬

Ahhh nerdeee

Neler yemedimki hir insan hergun kunefe yermi🤧

Ya yokk bir annonce moda girmem lazim gecen seneki benden eser yok sekerim dusuyir yemeyince vucut alisti yemeye

Gecen sene haziranda suanki kilomda idim 70.5 ve gecen sene bu zamanlarda 59 kilo idim
Verirsin yine ama şeker yedikçe vucut surekli ister. İlk direnci kirarken zorlanirsin. Akşam yemelerini kesip gunduzde porsiyon kontrolu ile başla. Zamanla vucut alışır. Tarçın bol kullan şekeri dengeler. Kuru meyve ile de şeker ihtiyacini karsila ya da mevsim meyveleriyle

X