Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kıyamam kuzum.

Eline saglik canim

Ay iki saattir bunu kaldiramadim o sebeple iki tane oldu
Supersiniz kirmizi takimim sizinle gurur duyuyorum bu azmin devamli olmasini bekliyorum sizi seviyorum carsambaya kadar yaris devam ediyor o puanı biz almaliyiz

Eline sağlık canım , kızlar mavi takım bu adımlar ne böyle , hiç yakışmıyor bize . Valla oturup ağlamak istiyorum sinirden . Kalkın bakayım kaldırın totoşunuzu. Benimde çok işim var saat 15 te kızı okula götüreceğim en az 5 saatim yollarda geçecek . Kalkın bakayım adım atmaya haydiiiii....lütfen ya hiç sevmiyorum yenilgiyi

Valla cnm bende yemiyorm. Bu emegin karsiligini cuma günü alicaz. Zafer bizim olacak

Aynen canım bende yürüyüşü çok severim ama maalesef sürekli çıkamıyorum çünkü çocuklar var birini arabaya koyuyorum öbürü yazık daha 4 yaşında 10bin adım yapcam diye onu arkamdan sürüklemek istemiyorum vicdan azabı çekerim zaten ufak tefek bişey evde de anca bu kadar oluyor

Estağfurullah hiç atarmiyim inanmazsan zıpzıp a sor hiç 60 li rakamlari gormusmuyum
Görürsün canım bu sefer
gencler biraz işlerim var gelecegim
Kolay gelsin canım
Bana insta dan kendi zayıfligindan bahsedip bana bu kiloda kal diyen kadin
Sana niye bu kiloda kal diyor ona ne
M MissHayaLet napıyorsun? İnşallah biyerlerde pişi yapıp ekmeğe banıp yemiyorsundur
Benim işim bu yok kız kabak çorbası yaptım onu cekicem akşama zeytinyağlı taze fazulye yanında yoğurtla yicem

Bu olsa olsa senanın masasidir
Aşk olsun neden senanin olsun tamam beni unut artik sen
Antalyada fasfakirsin sen dime apla
Oooo ablanın ablası mı varmış

Teşekkür ederim canım
Afiyet olsun canım
Oo çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık afiyet olsun
Teşekkür ederim canım
Ayıp ayıp bize yapılır mı bu
Özur dilerim
Ama şimdi menemen nerde memeler nerde
Aman iyki bir meme dedik
Kahvaltımı yeni yapmama rağmen acıktımm afiyet olsun.
Gel kuzu sanada hazirlarim sagol
Bende bilmiyom

Afiyet olsun canım

Daha yataktan çıkmadım ben zate yetişemem ama birgün bana özel kahvaltı isterim E Elif_Eylul
Hazirlamazmiyim
Yok akraba değiliz 2 seneye yakındır burada arkadaşız ama gerçekte tanışmak istediğim sevdiğim biri
Teşekkür ederim canım bende seni tanimak istiyorum biliyosun
Sari takimda korumada olanlar olsun
Kim daha iyi korursa onuda kutlar odul falan veririz olmaz mi kizlar
Cordelia Zipzip- E Elif_Eylul
Sari takim Kaptanimiz M MissHayaLet olsun
Bendemi korumadayim
Sari takim
Zipzip-
E Elif_Eylul
C Chikolata_gozlum
mavitosbik07
Cordelia
M MissHayaLet
Yeni gelen arkadaslar belki haftaya mavi kirmizi takima gecer
Bunu neden alintiladimki
Afiyet olsun canım
Selam minigim hosgeldin
reytingler düsmüs evet sevgili yapım ekibi bunu önunuze alın bir düsünün nerede hata yapiyoruz
M MissHayaLet yok diye reytingler düştü aksam
Geldim simdik ben

Eee yiyerek kilo veren sena var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…