Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sadece salata yogurtla geçirme de ona gore yanına başka sebze yemeği, tavuk et falanda ekle. Tabi tam menünü bilemiyorum. Teşekkür ederim
Aksam icin gec kalmis olabilirim yapmaya kalksam da yemegi gec halletmis olurum bakalim belki giderken ton baligi alirim
Kızlar ben haftada 4 spor yapıp yememi 3 öğün yapsam aynı kiloda kalıp vücudumu sporla değiştirebilir miyim sizce
Bence olur

IMG_20211214_155252.jpg

Papatya çayı içiyorum, eşlik edecek var mıdır 🌼
Yeşil cayimla edebilirim 😊

Merhaba kızlar diyetisyenden geliyorum. Bu hafta 1 kg 100 gram yağdan vermişim ama ödemim fazlaydı o yüzden 600 gram olarak yansımış tartıya. Tartılmayı yasakladı bana ama burda haftada 2 kere tartı olacak Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul kaptanlarım pazartesi tartılmama imkanım var mı stres yapıyorsun bu da ödemi arttırıyor dedi

Yemek yoksa oyle yap. Çünkü akşamı ne kadar erken kapatırsan o kadar iyi
Evet aslinda boyle kacirdigim zamanlarda aksam yemiyorum ya da hafif geciriyorum
Ama bugun doymak bilmiyorum

Simdi su ictim kesildi gibi ama belki acligim gecerse yemem bir sey kismet :KK66:

Aijoo Aijoo Sagol canim davetin icin ama okulda kalmam lazim :KK66:

Degistirirsin bence canim

Ben sporu arttiramadigim icin bilemiyorum. Ama denemek lazım kendine uygun yontemi bulursun bence
Teşekkür ederim canlar
aypare ackerman aypare ackerman bana fikir verdin. En kisa zamanda 2022 hedeflerimi defterime yazicam 🥰
Yap yap motivasyon oluyor
Papatya çayı içiyorum, eşlik edecek var mıdır 🌼
Afiyet olsun bugünden sonra ederim alayimm
Aksam icin gec kalmis olabilirim yapmaya kalksam da yemegi gec halletmis olurum bakalim belki giderken ton baligi alirim

Bence olur
Teşekkürler

X