Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 yaş bişey değil be gülüm benim eltimin biri kaynımdan 2 yaş en büyüğümüz de kaynımdan yaklaşık 5 yaş büyük ki bence o bile normal , 30 seneyi geçmiştir evleneli allaha şükür hiç sorunları yok ben 22 küsür senedir tanıyorum onları o zaman da yoktu rabbim hep mutlu huzurlu olmalarını nasip etsin
Aynen öylr. Aramızda hiç yaş muhabbeti olmadı. çok şükür. 6 yıllık evliyiz

Lise arkadaslarim daha yeni evleniyolar 🙈
Benim arkadaşlarımın çocukları liseyi bitirdi nerdeyse. Benimki 4 yaşında. Yani kimi erken kimi geç evlenir. Bunu düşünerek yaşarsan gerçekten mutlu olmazsın. Sen de erken evlenmişsin olabilir bundan sonrasına bakmalısın. Mevcut durumunda nasıl mutlu olursun ona bakmalısın

Aynen öylr. Aramızda hiç yaş muhabbeti olmadı. çok şükür. 6 yıllık evliyiz
çok şükür gülüm zaten eşinle çıkmaz , sorun çıkacak bir sayı değil çok çok kv tarafından sana biri gıcık olursa dürtmek için yapardı o da yeni evliyken yapan yapardı bundan sonrası olmaz zaten :)

çok şükür gülüm zaten eşinle çıkmaz , sorun çıkacak bir sayı değil çok çok kv tarafından sana biri gıcık olursa dürtmek için yapardı o da yeni evliyken yapan yapardı bundan sonrası olmaz zaten :)
Gönüller bir olsun yeter ki ❤️

Benim arkadaşlarımın çocukları liseyi bitirdi nerdeyse. Benimki 4 yaşında. Yani kimi erken kimi geç evlenir. Bunu düşünerek yaşarsan gerçekten mutlu olmazsın. Sen de erken evlenmişsin olabilir bundan sonrasına bakmalısın. Mevcut durumunda nasıl mutlu olursun ona bakmalısın
ağzına sağlık ne güzel dedin gülüm
ben 19 yaşın da evlendim benim sıpa oğlan şimdi 20 yaşın da bir kaç aya 21 olacak her şeyini bana anlatıyor buraya taşınmadan önceki yerde arkadaşları da gelip bana anlatıyordu, bir de sıpalar abla diyip kız davasından kavga mevzularına kadar her şeyi döküyorlardı bana :)))

Gönüller bir olsun yeter ki ❤️
aynen be gülüm bak şimdi gönlüm depreşti ben kalkıp yatak odasına attığım çamaşırları katlayıp, pilavı ocağa koyup sonra da az yüzüme gözüme bakayım koca gelince sarılıp ciğerime basasım geldi birden :)))

X