Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tabi ki gülüm
günümüzde de var kadının ikinci kocası evlendiklerin de adam 25 kadın 40 mış , ama kadının resmini gördüğüm de kadın 55 yaşında gıdısı sarkan topalak biriydi ama kocasıyla muhabbetleri sevgilerinde sıkıntı yoktu , allah rahmet eylesin, geçen sene kadın kanserden vefat edene kadar mutlu mesut yaşamışlar , çıkar gözetmeyen gerçek sevgi olursa bence olabilir yani
Benim inancim yok abla ne diyim... Yanimdakine bile güvenmiyorum

Benim esimle aramda 2 yaş var, büyük benden. Ama sirf kilom yuzunden beni yillarca büyük sandilar. Benim kompleksimdi mesela
ben uyanıkmışım bekarken de tomtiştim neredeyse 10 yaş büyük eşim benden o yüzden beni hiç büyük sanan olmadı , yaşı büyük koca almak iyiymiş demek ki:KK70::KK70::KK70:

ben uyanıkmışım bekarken de tomtiştim neredeyse 10 yaş büyük eşim benden o yüzden beni hiç büyük sanan olmadı , yaşı büyük koca almak iyiymiş demek ki:KK70::KK70::KK70:
Bizim de aramızda 5 yaş var ne güzel işte herif yaşlanınca sen yanında çıtır kalırsın 😂😂😂😂

Babannem dedemden, halamda enistemden 1er yaş buyukler. Kadin buyuk olunca zengin olurmus derler dogru mu 🤣
O yolda ilerlemeye çalışıyorum ama baya fakirim ben ya :KK70: Teyzem ve Halam ile adım aynı onlar da eşlerinden 2 yaş büyük. Şu an durumları baya baya iyi. İnşallah benim de iyi olur amin :dua:

Benim inancim yok abla ne diyim... Yanimdakine bile güvenmiyorum
eskiden nesil farkı 10 seneydi sonra o nesil farkı 5 seneye düştü şimdi 2 mi 3 mü bilmem de sırf mantıkla bakınca çok büyük sorunlar çıkacağı aşikar
ben yine de çevrem de öyle birilerini görsem asla yargılamam , yine saygı duyarım

O yolda ilerlemeye çalışıyorum ama baya fakirim ben ya :KK70: Teyzem ve Halam ile adım aynı onlar da eşlerinden 2 yaş büyük. Şu an durumları baya baya iyi. İnşallah benim de iyi olur amin :dua:
İnşallah birgün olur 💓
Benim babannemle dedem aşırı aşırı fakirlermiş. Ama calisip cabalayarak iyi yerlere gelmişler. Yine enistemde baya zengin sayilir

X