Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam bugun cocuklari gezmeye cikardik gelemedim. Hemen dünkü menumu ve adimimi paylaşıyorum

11 aralık menüsü
Sabah 2 yumurta
1 kk peynir
Domates salata
4 zeytin
Nescafe

Ara turk kahvesi yulaf lapasi

15.30
3 çay 3 hurma 5 fındık

17.45
1 tabak k.fasulye
1 dlm ekmek
1 bardak ayran

Sade soda

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum
afiyet olsun canım.

benim bu aralar tansiyon azcık oynuyor. o canımı sıktı. yoksa diyet güzel gidiyor. çok şükür bugünüme. karbo olayını da artık daha iyi dengeliyorum. tartı oynuyor 😍🤗
Gecmis olsun💕
Canım sabah çok kötü kalktım baş dönmesi ile markete gittim geldim nefes nefese kaldım bacaklarım nasıl ağrıdı anlatamam. Ama bu sırf dün yüzünden değil birkaç gün çok sıkı yaptım herhalde vücut noluyo dedi😔 bugün iki öğün yapacağım çok teşekkür ederim canım
Kaptanim ben de tek ogunu 2 3 gun yapinca ertesi gunlerde ayaga kalkinca falan gozlerim karariyor sanirim tansiyon oynuyor ya dusuyir ya cikiyor. 2 ogun daha mantikli kendine yuklenme. Ben 2 gundur 2 ogun yapiyorum 700 gr farketti insallah yarina kadar devam ederde pazartesi guzel bir sonuc cikar

Gecmis olsun💕

Kaptanim ben de tek ogunu 2 3 gun yapinca ertesi gunlerde ayaga kalkinca falan gozlerim karariyor sanirim tansiyon oynuyor ya dusuyir ya cikiyor. 2 ogun daha mantikli kendine yuklenme. Ben 2 gundur 2 ogun yapiyorum 700 gr farketti insallah yarina kadar devam ederde pazartesi guzel bir sonuc cikar
saol canım. tek öğün bize göre değil 🤷‍♀️

Ben bugunu kapattim yine kizlar
Menumu yazayim
Sabah 10 civari
Kasarli (kendi yaptigim) sucuklu tava 4 kasik
3 kk peynir
1 ucgen peynir
2 zeytin

14.45
4 yk ispanak yemegi
3 yk kiymali makarna
2 yk yogurt

Aksma kadar 4 l su
1 bardak filtre kahve

Adimlarimi tamamlamaya calisiyorum
Afiyet olsun canim cok erken kapatmissin gunu

Menumu yazayim
Sabah 10 civari
3 kk peynir
1 ucgen peynir
2 zeytin

14.45
4 yk ispanak yemegi
3 yk kiymali makarna
2 yk yogurt

Aksma kadar 4 l su
1 bardak filtre kahve

Adimlarimi tamamlamaya calisiyorum
Ben saat 3de ispanak yesem masadan kalkmadsn yeniden acikirim aksama kadar acikmayacak misin

Gecmis olsun💕

Evet daha tek öğün yapmam ve uzun bir süre limon görmek istemiyorum 😁😁
Menumu yazayim
Sabah 10 civari
3 kk peynir
1 ucgen peynir
2 zeytin

14.45
4 yk ispanak yemegi
3 yk kiymali makarna
2 yk yogurt