Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vallahi az geldi neyse azcik gözüm açıldı gibi kalkıyım da evin içinde adım atayım
Sen sagliksiz besleniyosun tek öğün olmaz doktor kontrolünde anca yapabilirsin hicbir detoks ve diyeti kendi basimiza yapamayiz

Selam bugun cocuklari gezmeye cikardik gelemedim. Hemen dünkü menumu ve adimimi paylaşıyorum

11 aralık menüsü
Sabah 2 yumurta
1 kk peynir
Domates salata
4 zeytin
Nescafe

Ara turk kahvesi yulaf lapasi

15.30
3 çay 3 hurma 5 fındık

17.45
1 tabak k.fasulye
1 dlm ekmek
1 bardak ayran

Sade soda

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_20211211-232153.png
    Screenshot_20211211-232153.png
    159,9 KB · Görüntüleme: 16
Selam bugun cocuklari gezmeye cikardik gelemedim. Hemen dünkü menumu ve adimimi paylaşıyorum

11 aralık menüsü
Sabah 2 yumurta
1 kk peynir
Domates salata
4 zeytin
Nescafe

15.30
3 çay 3 hurma 5 fındık

17.45
1 tabak k.fasulye
1 dlm ekmek
1 bardak ayran

Sade soda

Afiyet olsun canım 💕

11 aralık menüsü
Sabah 2 yumurta
1 kk peynir
Domates salata
4 zeytin
Nescafe

15.30
3 çay 3 hurma 5 fındık

17.45
1 tabak k.fasulye
1 dlm ekmek
1 bardak ayran

Sade soda

Afiyet olsun canim ♥️

Kuzum yazacağım yazacağım unuttum özür dilerim🤦🏻‍♀️ annemin tahlilleri temiz cıkmış boğazında vs problem yok çok şükür sorun diş etlerinden kaynaklanıyormuş diş doktoru igne ve tampon yaptırmış 3 saat müsade altında kaldı kanama durunca eve yollamışlar 3 kan sulandırıcıdan 1 tanesini iptal ettirmiş doktor ama kanama riski devam ediyor tekrar olabilirmis Rabbim muhafaza etsin korktuk hâliyle annemin morali cok bozuk bize getireyim burada kal diyorum kabul etmiyor

İşler güçler ugras dur neydim evi taşıdım tam yerleştim ise başladım ise başladım annem ameliyat oldu herşey üst üste geldi bugün izinliyim keyif yapiyom anam hastanede ben evde tek başıma 🥴🥴

Annemler köyden gelince biz ayrı eve çıktık abimler bizim evde kaldı annemin dizlerinin ikisininde kıkırdaklari bitmişti platin taktılar İzmit'te bir doktor varmış 4. 5 kişi o doktora ameliyat olmuş memnun kalmışlar annemde o doktorda olmak istedi geçen hafta pazartesi günü gittiler salı muayene oldu persembe yatırdılar cuma ameliyat oldu cumadan beri yoğun bakımda dün doktor gelmemiş o yüzden servise çıkamamış babam durumu iyi dedi uzaktan el salliyormuş onlarda henüz konuşmamış henüz ama durumu iyi dediler çok şükür yarın belli olacak hastaneden çıkıp çıkmayacağı abimle babam yanindalar ben evdeyim

Büyük kız hasta menüleri toplu yazicam inşallah 😔
Geçmiş olsun kızlar 💋
Cordella giderken ardindan migiyide göturmüs neguzel:KK70::KK70::KK70:
😂😂

X