Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim 1tane arkadasim var öyle gerisi önemli degil çokta umrum olmaz zaten kim ne söylemis beni seven öyle sevicek
Benim gorumcemin huyu çok pis hiç sevmem gelir anca etrafı didikler sonra da gidip evinde anlatır ben şakaya vurup söylüyorum hep dedim sen gelip bana milletten bahsediyorsun beni de evinde anlatıyorsundur kesin dedim güldü sadece gelmesini hiç istemiyorum eşimin hatrına susuyorum

Benim eltim de öyle
Bi de bi komşum var gece gündüz temizlik yapar. başkaları geldiğinde halısına parkesine basılıyor saçı dökülüyor diye laf eder sürekli

Benim eltim de öyle
Bi de bi komşum var gece gündüz temizlik yapar. başkaları geldiğinde halısına parkesine basılıyor saçı dökülüyor diye laf eder sürekli
Oha komşuya aman gitme evine de davet etme kıymetli evinde yanliz otursun, benim de elti görümce belaları eltim uzakta yılda 1 ay falan görüşürüz de görümce belası biktiriyor beni mahkeme kapısı gibi yaptı benim evi

Dersin valla

Sustuguna göre anlatiyolar sinir bozucular benim görumcem iyidir hic oyle seyini görmedim
Ama eltimle gorusmuyoruz oda öküzün önde gideni

Sustuguna göre anlatiyolar sinir bozucular benim görumcem iyidir hic oyle seyini görmedim
Ama eltimle gorusmuyoruz oda öküzün önde gideni
Çok fazla yüz vermiyorum görümceye yoksa gitmez evine yılan bir tane görümce ama 10 taneye bedel

canım psyllium lifi gltenin görevini görüyor ,çekilmiş keten tohumu olabilir

ay bizim sokağa da koydular bayağı mesafe yürüyoduk eskiden
yeni evin işleri bitti mi nasıl gidiyor hayat
yeni evin işleri bitti şükür , bu arada ben memlekete gidip ev baktım aldım da şükür , eşim yaza emekli olup( eşya parası biriktiriyor yoksa şubatta emekli olacaktı) , memlekete gidicez allah nasip ederse , bu ara boyuna eşya v.s. bakınıyorum :)) fiyatlar 2 güne bir artıyor :)

görümce bekar mı
Evlenirse rahat edersin

görümce bekar mı
Evlenirse rahat edersin
Yok yok evli 2 çocuğu var evli olmasına rağmen böyle melek gibi kaynana olunca kudurdu koca da iyi çıktı tabi keyfide gıcır iyi ce kudurdu.. anneme gidicem dedim o da kocasının memleketin de burda da evi artık geri dönecek ben geliyorum sen nereye gidiyorsun diyor hesap verecektim bende sanki cevap bile vermedim

allah yardımcın olsun sabır versin sana , aslında böyle insanlara çok da sabrımızı tüketmemekten yanayım da eşinin bacısı işte aileden , sen yine olabildiğince yüz vermeyip resmi olmaya çalışacaksın şimdilik

Allah sabır versin
Benim görümce uzakta. Allahtan bi de pasaklı
Hamilelikten beri derin gıcır gıcır bi temizlik yapamadım ben. o yüzden dedikodu edecek tipleri çağırmıyorum eve müsait değilim diyorum

Öyle yapıyorum abla herşey karşılıklı
Ben yapıyorum çocuklar izin verdikçe ama onun gözün de bir tek o temiz titiz

Yok canımalışmıyorum ama işlerim vardı zaman olmadı hiç bir şeye Öyle evet midem bulanıyordu uyurken

şükür bana bir bıkkınlık boş vermişlik hali geldi onun dışında iyiyim , sen de durumlar nasıl
Bende de durum pek farkli değil cnm
Yine hiç biseyden zevk almadigim, pozitif olamadığım bi donemdeyim, hersey üstüme üstüme geliyor

bu hafta cocuklar 2 gün bendeydi
2 gün işe gittim
Bide pasaport için konsolosluga gittik

Senin niye öyle olduki
Ne güzel yeni evin heyecani olmasi lazim
Hele esyalara bakmak cok zevklidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…