Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:S benim suan 20dk inceleme luksum yok onun icin sanaldan aliyorum bebekle magaza gezmek eziyet :KK43:
Bende öyle yapıyorum da gittim işte zaten ağladı da ufaklık pek durmadı ondan kafam karışıyor sanaldan sipariş ettim çıkmaz ayın son çarşambası getirirler galiba kargo görevlileri getirmedi 1 haftadır neredeyse şubede alıcı adreste tanınmıyor diyordu günlerce sanki getirmişler gibi bugünde baktım iade yazıyordu kardeşim yarın yetişirse gidip alacak ama zor iğrendim resmen

Bende öyle yapıyorum da gittim işte zaten ağladı da ufaklık pek durmadı ondan kafam karışıyor sanaldan sipariş ettim çıkmaz ayın son çarşambası getirirler galiba kargo görevlileri getirmedi 1 haftadır neredeyse şubede alıcı adreste tanınmıyor diyordu günlerce sanki getirmişler gibi bugünde baktım iade yazıyordu kardeşim yarın yetişirse gidip alacak ama zor iğrendim resmen
Ay cok sukur simdiye kadar hic sorun yasamadim kargoda . Kendim satarkende alirkende . Aldigin birseyin gelmemesi sinir bozucu

Bugunku menum

Kahvalti 10.30
Bir yumurta(tereyaginda)
Bir dilim keci peyniri
Bir yk tahin pekmez
İki dilim ekmek

Aksam 18.30

İki lahmacun
Bol yesillik
Ayran

2 litre su Screenshot_2021-12-10-23-30-32-563_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul

Bugun 5bin kusur adim atabilmisim
10 saat ders ve nobetin ardindan cocuklari alip eve geldim yemek yedir oyna kitap oku derken hepbirlikte uyuyakalmisiz kuzularimla

Aksam planladigim gibi bir sey yemedim
Kahve icerim demistim yorhunluktan onu bile yapamadim

Gecenin körunde uyandim bebeleri yataklarina aldim simdi gecmisi okuyacagim

Eşim 2 gun yok bakalim bebelerle huni takmadan bu haftasonunu gecirebilecek miyim 🤪

X