Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok canim der miyim niye bosu bosuna sinirlerimi gereyim? Sana bir sey soracagim o boyle yaparak beni kirmis olmuyor mu? Gerci ben kendisiyle degil annesiyle muhattaptim artik bitti. Dönup yuzlerine bakmam bile.
canım sen de haklısın insan gerilmez mi 🙁 demek ki gerçekten bunalmış,onun için dua etsen emin ki çok daha huzurlu olacaksın 🤗

Fotoyu bırakıp kaçayım
3 Aralık cuma 64.7
10 Aralık cuma 62.1
Eksi -2.6 kilo
oyy maşallah canım :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 2967329 pazartesi 90.5
Cuma 89.3
Giden -1.2
oyy cnm maşallah :KK9:

Annenemi gttin yoksa
Yok abla ya insanlarin sacma sapan hareketleri yordu beni büyügü kücügü herkes önune gelen laf söylüyor,kirıliyorum diyor kırdığının farkinda degil ama hep karsi taraf hakli sen suclusun he deyip geciyosun neden kabul ettin demekki ben hakliyim diyor yani bu kk den yoruldum artik

Yok abla ya insanlarin sacma sapan hareketleri yordu beni büyügü kücügü herkes önune gelen laf söylüyor,kirıliyorum diyor kırdığının farkinda degil ama hep karsi taraf hakli sen suclusun he deyip geciyosun neden kabul ettin demekki ben hakliyim diyor yani bu kk den yoruldum artik
Anladım arada uzaklaşmak iyi grliyor aslında,bir döenm bende 3 ay kadar yoktum iptal ettirmiştim üyeliğimi.
İyi geldi bana,bazen yoruyor burası onun farkındayım..

Anladım arada uzaklaşmak iyi grliyor aslında,bir döenm bende 3 ay kadar yoktum iptal ettirmiştim üyeliğimi.
İyi geldi bana,bazen yoruyor burası onun farkındayım..
Abla dün iptal etcektim kafa dinleyim diye hepsi surat yapti laf soyledi 2insan icin gidilirmi dediler bende dun buraya ugramadim evde işlerimi yaptim az kafam dağalsin diye sonra yazdim iste

Abla dün iptal etcektim kafa dinleyim diye hepsi surat yapti laf soyledi 2insan icin gidilirmi dediler bende dun buraya ugramadim evde işlerimi yaptim az kafam dağalsin diye sonra yazdim iste
İyiki yapmamışsın boşver ancak çok çok bunaldığınbir anda ancak oluyor oda.

Bisey diyemiyorum yoruldu🤷🏼‍♀️

Kim yapıyor bunlari buradan birileri mi?

Günaydın kızlarrr 💕

Cuma 86.1
Bugün

Eki Görüntüle 2967341
:KK9: bak yine çok güzel vermişsin 😍

Gecen hafta cuma:60.3
Bu hafta:60.1
Hedef:58

Giden -200 gr

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul
canım yine eksi tebrikler :KK66: birkaç gün 2 öğün yapsan açılır bence 😍

Karanf,li ben sevmiyorum ondan kullanamıyorum

Evet onda gördüm hepsini çok güzel tarifler veriyor,youtube'dan izliyorum onu.
ayyy tahmin ettim vallahi 😍 ben de izliyorum sesi filan çok tatlış

Günaydın hanımlar 🧡💚💙❤️
Tartıldım bekletmeden yazayım 😍
Geçen Cuma 88.8
Pazartesi 88.2
Bugün 87.4
Fark -1.4 ❤️❤️❤️
Masterfite katılacağım kaptanım
Zipzip- Zipzip-
Eki Görüntüle 2967370
:KK9: canım oy oy maşallah

X