Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler

g2716.gif

♥️Masterfit (Kilo +Adım Yarisi )(Menu yazmak zorunlu)
💙MasterFit (Kilo +Adim yarisi)(menü yazmak zorunlu)
💛Adim yarisi (menu yazmak istege bagli )

Kizlar Yarin bildirimlerinizi fotografli ve nickli olarak en gec 13.00 e kadar bekliyorum...
MasterFit e katilmak istemeyenler belirtsin diğer herkesi mastefite ekleyeceğim.....

@Filiz16
Cordelia Cordelia
@MissHayaLet
@EppekArasi
@Pikachu_
@Nehir im
@Aijoo
@Li_zigi
@askrhpozitif
@Mevsim_bahar83
C _CikiLeta
@sulisim
@aypare ackerman
@sardunya1038
@eceboce
@60kiloyum
@masal3487
@Kahve __Kokusu
fittanne fittanne
@sara_28
@masal_19
@Zeynebim2020
@bluegreeneyes
@dolunaydagel
fesang fesang
@Efillim
@fitblonde
@LADY VEGA
@deniz diyette
@limonlutarcinlikek
@Bal0ncuk
@Korkuluanne
Diyet Salata Diyet Salata
@HanimKelesimiGetir
@Calcifer
Tamam kaptanımm🧡🧡🧡

Iyi geceler kizlar ❤💙💛

iyi geceler ve tartıda bol eksiler 🙏🙏🙏💕

Eki Görüntüle 2967247
İyi geceler kızlar 💕
Canım az önce sarelle istiyordu sonra biber patlıcan kızartması kokusu geldi burnuma şimdide sarımsaklı yoğurt istiyor canım elimdede çay içiyorum bu karışıklığın içinde başım ağrıyor bunun nasıl bir açıklaması olabilir :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Az önce ki halim vallah🤣
iyi geceler kizlar 💞

İyi geceler herkese❤️
İyi geceler kızlar 💕

Gunaydin kizlar💕
Kahvalti tabagimi paylasip evi temizleyip okula kacacagim🥰

Yan taraftakiler kaymak ve tahin pekmez 2 catal aldim 🌸
canım afiyet olsun güzel görünüyor 😘 tabi sindirilmiştir şimdiye 😂
Bu sabah yarım kilo daha vermiş kalktım 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 yarını çok merak ediyorum

Profilimde pazartesi günkü kilom yazıyor onu geçen cuma ile değiştireyim de fark daha çok olsun yehuuu🤪
:KK76:

Kaynanamlarda 50den sattı canım..
Zeytinde 25-28 tl iki boy..
Bizdede öyle canim zeytinde 25 35 arasi
gayet uygun fiyatlar kızlar

Demi süperanneanne ya böyle olmamalıydı.. ilk böyle oturma odasına alınca kalbimde bişey kırıldı boğazım kurudu biliyor musun o dakika anladım zaten😞
Çocuklar kırgın olmasına rağmen şu güzelliği de yaptım eli boş gitmemek için..
Neyse biz yapıp denize atalım balık bilmese Allah biliyor yeter.
Eki Görüntüle 2966765
yaa kıyamam sana yaa :KK74:meleğim benim güzel düşüncene sağlık boşver sana olan esafesini koymuş belki ileride insan gibi konuşur davranır ama sen de mesafeni takınırsın yapacak bir şey yok

günaydınnn... bir çok alıntı yapmıştım ama ne olduğunu anlayamadan silindi :110:
geçmiş olsun diyen öneride bulunan herkese teşekkürler :KK200:
:KK200:

Yok emzirmiyorum ama yumurta pisen kapta baska bir sey pisirsem ona versem etkileniyor alerjisi artiyor. Onceden o yemese de yiyorduk aile olarak ama 3 aydir boyle yapiyorum o da mutlu bizde

Sonuna kadar haklisin. Gecen gun bir komsum bana sabah bagiriyorsunuz aksam bagiriyorsunuz dedi cami kapadi iceri girdi.bagiriyorsunuz dedigi de cocuklar sabah krese giderken agliyorlar aksam gelirken de birbirleriyle şakalasiyorlar. Bu dedigim cocuklar 3 yaşinda 😳
Dusun o yastaki cocugun disardan gelen sesine tahammulu yok.kapisini calip dicem ki sen bizi kiskaniyor musun? Yasin gelmis evlenemedin cocugun yok diye mi boyle yapiyorsun? Diyip kapiyi cekivercem. Ama sabirrrrr sabirrrr
canım olabilir insan yaşamak istediği hayatı başkasında görünce bazen dayanamıyor o sıkışmışlık çaresizlik hissi bambaşka,o da kabullenememiş şu anki durumunu demek ki ama kalbini kırabilirsin öyle dersen 🤗

Allah razı olsun canım
Canım çok geçmiş olsun ailesel bir şey mi? Umarım risk yaratacak bir durum olmaz hayatın boyunca 🤩
Fazlalık var gibi durmuyor tam gibi ama bölgesel rahatsızlıklarım var . Spor salonunda "neden geliyorsun" diye söylüyorlar. ama bu lafa çok sinir oluyorum. Spor sadece zayıflamak için yapılmıyor ki
Kilolu biri sordugunda senin gibi olmamak için önlem alıyorum de 🤣
Yaaa ben söylicektiiim :KK42:

Bende kendime brokoli havuç k.baharyapıyorum aspir yağı döküyorum z.yağı yerine.
seher akgül böyle tarifler veriyor abla sen de mi izliyorsun 😍

Hindistan yağını duydum kahvede bende onu denemek istiyorum ama gidemedim bir türlü aktara 😣
e canım rende halinde olandan koy 😍 hem lifi de artırmış olursun :KK66: şu tatlı süslenenden
Keske gidebilsem. O kadar cok gitmek istiyorum aslinda ama imkanim yok
cnm anlaştığın komşular varsa toplanıp yapın 😍 tabi biri daha deneyimli olsun size de anlatsın hareketleri 😍
Denedim dizim acidi 😅
canım yerdeki hareketleri yapabilirsin ayrıntılı anlatan videolar var

Eeeee daha daha nasilsiniz 😅😅
hahahaha 🤣 iç güveysinden hallice 😂
Ben katılmıyorum kaptanim listeye bugün 4 kuru kayısı 1 hurma 1 kase nar yedim:kk77:
ay ben de yedim bayağı meyve 🙈
Tamam canim haftaya baslarsin 🥰
kaptancım ben de mi haftaya katılsam? pazar günü nasipse Adana'ya gidicez :kk77: pazartesi tartılamıcam 🤗 bi de sabit ya da artı gelirsem kötü olmasın takımıma 😊
Hiç biri ise yaramıyor ya bilmiyorum neden böyle 🥲
sürekli başarısız olduğun/olumsuz sonuç aldığın, kafana taktığın bir konu mu var?
@MissHayaLet kos sevim kos benim ki konu acmis tatil bitmis kisi aramis :KK70:
ay ben de bakayım dedim :KK70: tam karışık çerez çitlemelik :KK70: gülmekten yiyemezdim gerçi etraf batardıı :KK70:
Bizimkine okuyor artık diye rozet almış öğretmeni vermiş dedim haftasonu yaparsın odevler bitmiyor ki haftaici 🙄
oyyy maşallah mınığa 🧿
işte yaklaşık 40 gündür beslenme düzenimi daha sağlıklı yapmaya çalıştım. aralarda tabi belli miktarda makarna, pilav, çikolata da oldu ama en azından önceye göre daha iyiyim.
aralıklı oruçla çok güzel kilo verdim. bana en iyi gelen aralıklı oruç zaten. ama bu sefer başlayamadım. sabahtan beri onu düşünüyorum. yavaştan adım atsam diyorum. onda da wc sıkıntı oluyor bana ama ayarlıcam artık.
benim annem de terazi 😍
canım o adımlar her zaman normal adım değildi zaten. bakma 3 gündür yapmıyorum ama önceki günlerde lesliyle karışık mezdeke yaptım. zaten onların faydası oldu.

dünden beri modum çok düşük. moralim çok bozuk zaten. içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.
canım bozma moralini yaa kilon hızlı vermeye müsait bence aralıklı oruca dön 😍
faydalı yağlar,lif,su kabız olmamak için önemli dikkat edersen sorun yaşamazsın inşallah :KK66:
sporun da çok iyi
Sınavları taktığım yok ki kardeşimin evindeyim her seyi bosladim
canım bölümden mi soğudun,hocandan mıı ,arkadaşından mıı 😿

♥️Masterfit (Kilo +Adım Yarisi )(Menu yazmak zorunlu)
💙MasterFit (Kilo +Adim yarisi)(menü yazmak zorunlu)
💛Adim yarisi (menu yazmak istege bagli )

Kizlar Yarin bildirimlerinizi fotografli ve nickli olarak en gec 13.00 e kadar bekliyorum...
MasterFit e katilmak istemeyenler belirtsin diğer herkesi mastefite ekleyeceğim.....

@Filiz16
Cordelia Cordelia
@MissHayaLet
@EppekArasi
@Pikachu_
@Nehir im
@Aijoo
@Li_zigi
@askrhpozitif
@Mevsim_bahar83
C _CikiLeta
@sulisim
@aypare ackerman
@sardunya1038
@eceboce
@60kiloyum
@masal3487
@Kahve __Kokusu
fittanne fittanne
@sara_28
@masal_19
@Zeynebim2020
@bluegreeneyes
@dolunaydagel
fesang fesang
@Efillim
@fitblonde
@LADY VEGA
@deniz diyette
@limonlutarcinlikek
@Bal0ncuk
@Korkuluanne
Diyet Salata Diyet Salata
@HanimKelesimiGetir
@Calcifer
ben bu hafta katılmak istemiyorum kaptancım 🤗 ama sarı takıma katılırım ,fiziksel bir sorun olmadıkça yürüyorum

Ben de bir öncesi sonrası yapayim. 93 kg. 60 kg. 6. Takım MasterFit ekibi ve kaptanları @Filiz16 @Zipzip- teşekkürler . ♥️♥️♥️
1565717_154b8.gif

Nabersiniz şukellalar:KK3:
Çay kahve vermek isterdik ama malum enflasyon zam belimizi büktü Alman hesabı yapiyoruz şekerler çayınızı çukulatanızı kahvenizi yanınıza alın bizi stalklamak kuru kuru gitmez :KK8:
şukella :KK70:

Ben oldu baya canım kizima da 2 sene olmustur baktirali egzamanin sebebi d vit eksikligimi😮
canım bağışıklık sistemiyle de alakalı , sıvı sabunlar ,klorlu sular da kurutuyor cnm sürekli kremlemek gerekiyor buranın suları da fena :KK43:
Var benim kız kardeşimin doğumgünü. 🙈♥️♥️😘
Şimdiden kutlu olsun o zaman şekerim 😍 🥳 🧁
Sana hergun kitap yazıyoruz. 😂😂😂
olsun cıvıl cıvıl ne güzel 😍

X