Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla bunlara nasil dustun Merve insan bir dusunur gorgusuzluk :KK43: Benim kv kendi yemez ayirir ben oturmamissam (bebe belik pesindeyimdir mesela ) ki 3 gelini var 3u icinde aynisini yapar .
Çocuklar küçükken çok oluyordu canım ya uyutmak için gidiyordum ya emme vaktine denk geliyordu kv akıl etmez asla eğer küçük görümcem yada eltim varsa akıl eder birde sofraya oturan direk yemeğe başlar herkes gelsin otursun yiyelim yok bizde de tam tersi yemek saatinde herkes oturur eğer gecikecek olan varsa beklenebiliyorsa beklenir beklenilemiyorsa önce onun yemeği ayrılır . Aç mı yattın tokmusun umrunda olmaz

9 aralik menüsü
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Kahvalti
1 yum omlet
Peynir zeytin domates salatalık
1 dlm

Ogle
1 dlm tbe den yagsiz beyaz peynirli tost
1 elma 🍎🍎🍎🍎🍎🍎

Aksam
3 yk sulu köfte yogurt
1 dlm tbe

1 ince galeta

Su 1.5 lt
Spor
IMG_20211209_220155.jpg

Bir erkek böyle şeylere gelemez ki bir insanın özgürlüğünü kısıtlamak çok kötü bir şey ileride ayrılırlar
kıskançlık en başta insanın kendi içini bitirir. sonra tabi karşıdakini zorlar. kadın, erkek herkese zor canım. sevgiden kaynaklı hafif kıskançlık güzeldir. ama dozunda :super:

Çocuklar küçükken çok oluyordu canım ya uyutmak için gidiyordum ya emme vaktine denk geliyordu kv akıl etmez asla eğer küçük görümcem yada eltim varsa akıl eder birde sofraya oturan direk yemeğe başlar herkes gelsin otursun yiyelim yok bizde de tam tersi yemek saatinde herkes oturur eğer gecikecek olan varsa beklenebiliyorsa beklenir beklenilemiyorsa önce onun yemeği ayrılır . Aç mı yattın tokmusun umrunda olmaz
Ay bide emzikli insan daha cok ozenir :KK43:

X